03 Mart 2021 Cardano, NEM, Sushiswap Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

03 Mart 2021 Cardano, NEM, Sushiswap Fiyat Analizi

Cardano, NEM ve SUSHI için zincir içi ölçümler kısa vadeli bir geri çekilmeye işaret etse de, altcoinlerin kaderi Bitcoin ve Ethereum‘dan gelen yükseliş ipuçlarına bağlı. 

Cardano [ADA]

Kaynak: TradingView
ADA / USD

Cardano, 40 milyar doların biraz altında bir piyasa değeri ile dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi konumunu korudu. İlginç bir şekilde, son yedi günde % 23’lük bir sıçrama da Cardano’yu piyasa değerine göre ilk 10 kripto para arasında en yüksek haftalık kazanan yaptı. Yazım zamanında, ADA günlük grafiklerde sağlıklı yükselişini korurken rekor seviyelerin hemen altında işlem görüyor.

Parabolik SAR, noktalı işaretçiler mum çubuklarının altına hareket ederken fiyatın yükseliş yapısını doğruladı. Aşağı yönde, endeksin aşırı alım bölgesinde daha düşük zirveler oluşturmasının ardından RSI’da düşüş eğilimi görüldü. Pazar liderlerinin yazı yazarken hız kazanmasıyla birlikte, ADA için düşüş tahminleri, daha geniş pazardaki yükselişle dengelenebilir.

NEM [XEM]

Kaynak: TradingView
XEM / USD

NEM, piyasa liderleri yana doğru hareket etse bile, fiyatın bir hafta içinde %40’ın üzerinde artmasının ardından, büyük ölçüde bastırılmış bir kripto piyasasında sağlıklı kazançlar kaydeden bir kripto para biriminin başka bir örneğiydi. Söz konusu artış, güçlü bir yükseliş ivmesi ile desteklendi ve aynısı, Awesome Osilatörü üzerindeki yeşil çubuklarla vurgulandı .

Diğer taraftan, Göreceli Güç Endeksi, piyasadaki alıcıların doygunluğuna dikkat çekti ve düşüş eğilimini vurguladı. Böyle bir senaryoda 0.7 $ ‘lık destek seviyesi odak noktası olabilir. Yine de, NEM’in düzeltme döneminden sonra listelerde yükselişine devam etmesini bekleyin.

SushiSwap [SUSHI]

Kaynak: TradingView
SUSHI / USD

SUSHI, fiyatı düne göre yaklaşık % 5 düştüğü için yazım zamanında kırmızı bölgede işlem görüyordu. SUSHI, 4 saatlik grafiklerde 17,24 dolarlık destek seviyesinden yükselse de, düşük işlem hacimleri ve satın alma aktivitesi, önümüzdeki seanslarda rekor seviyelere doğru bir hareketin olası olmadığı anlamına geliyor.

MACD, yeşil çubuklar histogramına düşerken düşüş eğilimi gösterdi. CMF, endeks yarı seviyenin üzerine çıkıp sermaye akışını vurguladığından görünüm açısından iyimserdi. Aslında, SUSHI’nin, düşüş senaryosunda bile, baskı süresi desteğinin üzerinde kendini sürdürme şansı var

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

.

Bir Yorum

  1. Sen şimdik burada analiMi yaptığını sanıyorsun! O yaptı bu yaptı onu herkesbilir ne olduğunu sen fiyattan grafikten destek dirençten basseden heseften düşüş yükselişmi geliyor nolabilir ondan bassedicenki ozaman analiz yaptım dersin! Senin yaptığın goygoy boşa konışmuşsun bu analizdeğil var olanı anlatmak .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu