11 Mart 2021 EOS, Cosmos, Dogecoin Fiyat Analizi

EOS bir yükseliş paterni oluşturdu ve kırılma üzerine 4,4 $ ‘a yükselebilir. Cosmos, 21,3 dolarlık direnci kıramadı, ancak satın alma hacmi yavaşça tırmanıyordu. Son olarak Dogecoin, 0.06 $ ‘da bir kez daha reddedildikten sonra 0.054 $ seviyesinin üzerinde işlem görüyordu .

EOS

11 Mart 2021 EOS, Cosmos, Dogecoin Fiyat Analizi 2
Kaynak: TradingView
EOS / USDT

EOS, grafiklerde yükselen bir üçgen modeli oluşturdu ve fiyatın model dahilinde olduğu sırada işlem hacmi de aşağı yönlü bir trend izliyordu. Bu, hareketin yönünü ağır hacimle desteklenen modelin dışında bir kapanışın belirleyebilmesine rağmen, bir kırılmanın muhtemel olduğunu gösterdi.

4 $ ‘ın hemen üzerinde 4,4 $ civarında bir arz bölgesi yatıyor ve bu da onu koparma sırasında kar elde eden bir alan haline getiriyor. 3.9 $ seviyesinin altına kapanmak, EOS’un 3.65 $ seviyesini ziyaret ettiğini gösterecektir. Awesome Osilatörü yarım sınırının altında bir geçit, bir arıza delilleri vermeye kullanılabilir ederken sıfırın üstünde oldu.

Cosmos [ATOM]

11 Mart 2021 EOS, Cosmos, Dogecoin Fiyat Analizi 3
Kaynak: TradingView
ATOM / USD

ATOM, son üç hafta içinde fiyat hareketinde kesin bir yön görmedi. 21.3 $ seviyesinde sert bir dirençle karşı karşıya kalırken, aynı dönemde 17 $ seviyesindeki desteği de tekrar tekrar test etti.

Aslında, geçen hafta piyasanın boğalarının piyasada biraz kontrolü yeniden kazandığını gördü, çünkü destek için fiyatı 19,2 dolara yavaşça yükseltti. OBV, alıcıların sadece biraz daha güçlü olduğu gerçeğinin altını çizerek hafifçe kuzeye yöneliyordu.

RSI 4 saatlik 50 altına düştü. 19,22 doların altındaki bir seans, 18,3 dolara ve daha düşük bir düşüşe neden olabilir. Satıcıların daha düşük zaman dilimleri üzerinde kontrolü ele geçirmemesi koşuluyla, 19,22 $ seviyesinin yeniden test edilmesine uzun bir pozisyon girilebilir.

Dogecoin [DOGE]

11 Mart 2021 EOS, Cosmos, Dogecoin Fiyat Analizi 4
Kaynak: TradingView
DOGE / USDT

Mart ayının ilk haftasında DOGE, 0,0495 $ işaretinin üzerinde bir konsolidasyon aşamasında görünüyordu. 4 saatlik grafikte Bollinger Bantları fiyat civarında sıkılaşmaya başladı. Birkaç gün önce, DOGE, satıcılar fiyatı% 12’ye yakın bir oranda düşürmeden önce, kısa bir süre üzerine yükselen alt, 0.062 $ ‘a yükseldi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   2 Aralık 2019 Günlük Kripto Para Analizi

0,06 dolar, 0,054 dolar ve 0,049 dolar seviyeleri önümüzdeki birkaç gün içinde önemli seviyeler olacak. Yazım zamanında fiyat 50 dönemlik EMA’nın (sarı) üzerindeydi. Alıcılar bu seviyeyi savunabilirse, DOGE, özellikle Bitcoin de bazı kazançlar görürse, tekrar kuzeye yönelebilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu