15 Mart 2021 Tron, Maker, Sushiswap Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

15 Mart 2021 Tron, Maker, Sushiswap Fiyat Analizi

Tron yükselen bir üçgen içinde işlem gördü, ancak 0,048 doların altındaki bir hareket kalıbı geçersiz kılabilir. Maker 2.034 $ desteğini kaybetti, SUSHI ise 17 $ işaretine doğru bir düşüşü hedefledi.

Tron [TRX]

Kaynak: TradingView
TRX / USD

Önümüzdeki birkaç seans, 0,048 $ desteğe yakın işlem gören Tron’un fiyatı için çok önemli olabilir. Bu seviyenin altındaki bir hareket, yükselen bir üçgeni geçersiz kılar ve muhtemelen TRX’in 0,04 dolar desteğine doğru hareket ettiğini görebilir. Arıza gerçekleşmezse, 0.057 $ ‘lık bir yükselişle yine de yükseliş beklenebilir. Bununla birlikte, bu çoğunlukla, her ikisi de basın zamanında kırmızı olan piyasa liderleri Bitcoin ve Ethereum’un ipuçlarına dayanıyordu.

Awesome Osilatörü’nün kırmızı çubukları yarım çizginin altında bir hareket görürken, RSI aşırı satım bölgesine dokunmak üzereyken TRX’teki göstergeler de olumlu değildi. Yukarı doğru bir kırılma için, boğaların önce mevcut satışları müzakere etmesi gerekecek.

Maker [MKR]

Kaynak: TradingView
MKR / USDT

Üretici boğalar, fiyat desteğin direnişine 2,034 $ düştüğü için mevcut kanalı tutamadı. OBV’deki keskin düşüş, boğalar kilit bir destek seviyesine inerken güçlü satış baskısını vurguladı. MACD histogramındaki kırmızı çubuklar, son birkaç gün içinde piyasada düşüş eğilimine işaret etti ve bu durum yazı yazılırken yükseldi.

Genişletilmiş bir düşüş senaryosu, MKR’nin 1.800 dolar seviyesine kadar düştüğünü görebilir. Bununla birlikte, yükselen bir üst şamdanın ortaya çıkması bir miktar iyimserlik yarattı ve mevcut destek işaretinin önümüzdeki seanslarda da yeniden test edilmesi mümkün oldu.

Sushiswap [SUSHI]

Kaynak: TradingView
SUSHI / USDT

Bollinger Bantları, Sushiswap piyasasında fiyat yazım sırasında sinyal çizgisinin altına düştüğü için yüksek volatilite gösterdi. Bu, rekor seviyelerden geri çekilmenin alt banda ve 17 dolarlık işarete doğru uzanabileceğini gösterdi. Chaikin Para Akışı, sermaye çıkışlarının fiyat düşüşüyle ​​tutarlı olduğunu gösterirken, RSI bir dizi düşük zirve oluşturdu ve 50 seviyesinden güneyi işaret etti.

Boğalar, özellikle daha geniş bir piyasa gerilemesi sırasında, aşağı yönlü SUSHI piyasasını altüst etme konusunda zorlu bir mücadele ile karşı karşıya kaldı. 17.43 $ ‘lık destek olumlu bir geri dönüşe yol açabilir, ancak hattın önce gelen kısa vadeli kayıpları hafifletmesi gerekecek.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu