15 Mart 2021 Polkadot, EOS, Enjin Coin Fiyat Analizi

Polkadot üzerindeki kazançlar 38,23 $ direnç seviyesinde sınırlandı ve düşük oynaklık, kısa vadede yukarı doğru bir kırılmanın muhtemel olmadığı anlamına geliyordu. EOS,% 38,2 Fibonacci seviyesinde bir kez daha reddedilirken, ENJ rekor seviyelerden küçük bir geri çekilme işaretleri gösterdi.

Polkadot [DOT]

15 Mart 2021 Polkadot, EOS, Enjin Coin Fiyat Analizi 2
Kaynak: TradingView
DOT / USD

38,23 $’lık direnç, en büyük beşinci kripto para birimi olan Polkadot üzerindeki kazançlar, fiyat 28,67 $’ lık destekten geri döndüğünden beri büyük ölçüde yukarıda belirtilen sınırda kaldığı için müthiş bir üst tavan oluşturdu. Yazım sırasında, Bollinger Bantları daraldı ve fiyat 38,23 ila 35,08 dolar arasında hareket ederken düşük oynaklık gösterdi. ADX Göstergesi, 10 işaretinin biraz üzerinde yatay hareket etti ve piyasada zayıf bir eğilim gösterdi.

Mevcut kanal arasındaki konsolidasyon, fiyat 42 doların üzerindeki yerel yüksek seviyesinden sadece % 15 daha düşük olduğu için yükseliş eğilimi olarak düşünülebilir. 24 saatlik işlem hacmi, kanaldan yukarı doğru bir kırılma için önümüzdeki seanslarda gözlemlenebilir.

EOS

15 Mart 2021 Polkadot, EOS, Enjin Coin Fiyat Analizi 3
Kaynak: TradingView
EOS / USD

EOS için % 38,2’lik Fibonacci geri çekilme seviyesi 4,1 $ seviyesinde bulunuyordu ve bu noktaya doğru bir hareket, satıcılar tarafından hızlı bir şekilde reddedildi. Son 24 saatteki bir satış, fiyatın % 23.6 seviyesine geri döndüğünü gördü. RSI aşırı alım bölgesinden çıktı ve boğalar piyasanın kontrolünü kaybettiği için yazı yazarken inişini sürdürdü. Awesome Osilatörü’nün kırmızı çubukları, yarım çizginin altına inmenin eşiğindeydi.

Mevcut seviye, iyileşme girişiminde EOS için güçlü bir temel oluşturdu ve aynı durumun ilerlemesi de beklenebilir. Genel direncin üzerinde bir kırılma, bir kez daha piyasa liderlerinin yükseliş ipuçlarına dayanacaktır.

Enjin Coin [ENJ]

15 Mart 2021 Polkadot, EOS, Enjin Coin Fiyat Analizi 4
Kaynak: TradingView
ENJ / USD

Daha geniş altcoin piyasasından gelen düşüş ipuçlarını göz ardı eden Enjin Coin, son 24 saatte çarpıcı bir %42 yükseldi ve baskı anında ATH’sinde işlem gördü. Son 30 gündeki kazançlar şimdi şaşırtıcı bir şekilde %345’e ulaşıyor ve diğer altcoinlerin çoğunun kendi grafiklerinde konsolide olduğu bir zamanda geliyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   04 Şubat 2021 Cardano, Tron, FTX Token Fiyat Analizi

MACD çizgisi sinyal çizgisinin oldukça üzerinde hareket etmeye devam ederken, histogram güçlü bir yükseliş ivmesi kaydetti. Bununla birlikte RSI, doymuş bir piyasa gösterdi ve bir geri çekilme sinyali verdi. 4 saatlik zaman diliminde bir doji şamdan da bir düzeltme uyarısı yaptı. Böyle bir durum ENJ’nin ilk savunma hattına 2,25 $ ‘a düştüğünü görebilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu