18 Haziran Bitcoin (BTC), ETH ve XRP Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

18 Haziran Bitcoin (BTC), ETH ve XRP Fiyat Analizi

BTC/USD

Dün, alıcılar 39.000$ seviyesinin üzerinde tutunamadı ve parite ortalama fiyatlar alanına geri döndü.

BTC/USD
Kaynak: TradingView

Dört saatlik EMA55, fiyattaki düşüşü yavaşlattı, ancak bu sabah parite 37.150$ seviyesine yakın.

Bu seviyenin pariteyi toparlanma için tersine çevirebileceğine ve yakın gelecekte fiyatın 42.450$’a yükselebileceğine inanılıyor.

Bitcoin, yazım zamanında 37.566 dolardan işlem görüyor.

ETH/USD

Dün, Ethereum fiyatı dört saatlik EMA55’in altına düşmeye devam etti ve bu sabah 2.300 dolardan desteğe ulaştı. Bu alanda, oldukça güçlü bir düşüş momentumuna dayanan ve ETH fiyatındaki düşüşü sınırlayan POC hattı (2,318 $) yer alıyor.

ETH/USD
Kaynak: TradingView

Bugün toparlanmanın başlayabileceğine ve bunun sonucunda fiyatın hareketli ortalama EMA55’in üzerine çıkabileceğine ve hafta sonuna kadar 2.800 dolarlık dirence yükselmeye devam edebileceğine inanılıyor.

Ethereum, yazım zamanında 2.296 dolardan işlem görüyor.

XRP/USD

Dün XRP fiyatı 4 saatlik EMA55 alanına toparlanamadı. Gün boyunca parite, akşamın geç saatlerine kadar yavaşça düştü ve haftalık en düşük seviyesi 0.823$’dan sıçradı.

XRP/USD
Kaynak: TradingView

Bugün, XRP fiyatı EMA55 hareketli ortalamanın üzerinde yavaş yavaş toparlanmaya devam edebilir ve hafta sonuna kadar 1 dolarlık işareti test edebilir.

XRP, yazım zamanında 0,8338 dolardan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu