2 Temmuz Bitcoin (BTC), ADA ve DOT Fiyat Analizi

Kripto para piyasasının düşüşü, ilk 10 kripto paranın tümü kırmızı bölgede olduğu için bugün de devam etti.

BTC/USD

Dün sabah, ayılar yan kanalın alt sınırını (34.000 $) itti ve fiyat 33.000 $ seviyesine geri döndü. Gün boyunca satış baskısı hafifledi ve parite yatay hareket etti ve günün sonunda fiyat 32.700$’da günün en düşük seviyesini işaret etti.

2 Temmuz Bitcoin (BTC), ADA ve DOT Fiyat Analizi 2
BTC/USD
Kaynak: TradingView

Alıcılar dün gece fiyatı kanala geri getirmeye çalıştı, ancak alt sınırı fiyatı düşürdü. Yakın gelecekte parite 32.500 dolar seviyesini test edebilir.

Şu anda işlem hacimleri ortalamanın altında, bu nedenle 32.000 dolarlık zayıf desteğin fiyatı konsolide tutabileceğine inanılıyor. Ancak satış hacimleri artmaya başlarsa parite 30.595$ seviyesine düşmeye devam edebilir.

Bitcoin, yazım zamanında 32.934 dolardan işlem görüyor.

ADA/USD

Cardano (ADA) da %2,29 düştü.

2 Temmuz Bitcoin (BTC), ADA ve DOT Fiyat Analizi 3
ADA/USD
Kaynak: TradingView

Yanlış bir kırılmadan sonra herhangi bir tepki gelmediği için Cardano (ADA) düşüşüne devam edebilir. Bu nedenle, işlem hacmi düşüyor, bu da şu anda kimsenin altcoini geri almak istemediği anlamına geliyor. Bu durumda, likidite seviyesinin 1.21$’da test edilmesi yakında mümkün olabilir.

ADA, yazım zamanında 1.2957 dolardan işlem görüyor.

DOT/USD

Polakdot (DOT) dünden bu yana %5 düşüşle listenin en büyük kaybedeni oldu.

2 Temmuz Bitcoin (BTC), ADA ve DOT Fiyat Analizi 4
DOT/USD
Kaynak: TradingView

Polakdot (DOT), desteği ikinci kez 13.59 dolardan test etmek üzere olduğu için Cardano’nun fiyat hareketini takip ediyor, bu da onu kırmak için yüksek şans olduğu anlamına geliyor. Bu olursa, boğaların inisiyatifi ele geçirebileceği bir sonraki seviye, hayati seviye olan 10 $ ‘dır.

DOT, yazım zamanında 14.76 dolardan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   13 Haziran Bitcoin (BTC), ETH, LTC, XLM ve DOT Fiyat Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu