218 Milyon XRP Anonim Cüzdanlar Tarafından Taşındı

Whale Alert, büyük miktarda Ripple bağlantılı XRP taşıyan dört kripto transferi tespit etti. Aktarılan toplam XRP miktarı yaklaşık 220 milyon XRP’yi oluşturuyor.

Dört işlem, mevcut 0.3264 $ döviz kurunda toplam 71.073.810 $ değerinde 60.000.000 ve 36 milyon XRP tutarını taşıyor. Kripto piyasası kan ağlarken, XRP bugün %3ün üzerinde arttı. Bununla birlikte, CoinMarketCap verilerine göre, geçen hafta kripto para yaklaşık %19 kaybetti.

218 Milyon XRP Anonim Cüzdanlar Tarafından Taşındı 2
Twitter üzerinden görüntü

Whale Alert, XRP’nin “anonim” olarak etiketlediği adresler ile Bitso ve Bitstamp kripto borsaları arasında taşındığını gösteriyor. Her ikisi de platformlarını, hızlı ve düşük maliyetli uluslararası ödemeler ve havaleler için XRP kullanan Ripple’ın ODL hizmeti için sağlıyor.

Ancak, analitik web sitesi Bithomp tarafından sağlanan veriler, “anonim cüzdanların” Bittrex ve BitGo borsalarına ait olduğunu gösteriyor.

Ayrıca, Meksika merkezli Bitso borsası, kendi cüzdanları arasında 60.000.000 XRP aktardı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple ve SEC Davasında, XRP Avukatı Her İki Tarafın Nasıl Kazanabileceğini Açıkladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu