22 Ocak 2021 Chainlink, Aave Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

22 Ocak 2021 Chainlink, Aave Fiyat Analizi

Bitcoin fiyatı son 24 saat içinde keskin bir fiyat düzeltmesi gördü ve kripto para birimi grafiklerde %8’lik bir düşüş kaydetti. Öte yandan altcoinler de Bitcoin’in izinden gitti ve bunlar arasında Chainlink ve Aavve de fiyat düşüşü görerek önemli destek seviyelerine yaklaştı.

Chainlink (LINK)

LINK/USD. Kaynak: TradingView

CoinMarketCap’in sıralamasına göre Chainlink yazı kaleme alınırken 8. sırada yer alıyor ve fiyatı 24 saat içinde %7.36 artarak 21.64$’a ulaştı. LINK, 24 saatte 4 milyar dolarlık işlem hacmi kaydetti ve 8 milyar dolardan fazla bir piyasa değerine sahip. Yazı kaleme alınırken LINK 21.4$’lık direnç seviyesini aşarak yükseliş trendine girmiş görünüyor. LINK’in önünde 23.2$’da güçlü bir direnç seviyesi bulunuyor.

Aave (AAVE)

AAVE/USD. Kaynak: TradingView

Chainlink ile birlikte Aave de yükselişe geçti. Varlık, son 24 saatte %7.84 artış yaşadı ve yazı kaleme alınırken 187.43$’dan işlem görüyor. Coin, 2.2 milyar dolarlık bir piyasa değerine ve 24 saatlik 714 milyon dolarlık hacme sahip. 4 saatlik grafiğe göre, en son fiyat mumu 189$’daki direnci test etmeye son derece yakın ve bir düşüşün meydana gelmesi durumunda, 158$ ve 136$ seviyeleri güçlü bir destek sağlayabilir.

Bununla birlikte, Stokastik indikatörü nötr bölgedeydi ve önümüzdeki saatlerde aşırı alım bölgesine yönelme olasılığı yüksek görünüyor ve bu, Aave’nin 189$ seviyesini kırmaya çalışmasına yardımcı olacak gibi görünüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu