23 Mart 2021 BTC, ETH, XRP, ADA ve BNB Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

23 Mart 2021 BTC, ETH, XRP, ADA ve BNB Fiyat Analizi

Kripto para piyasasında hafif bir düzeltme geldi ve ilk 10 kripto paranın çoğu kırmızı bölgede işlem görüyor. Yeşil renkte işlem gören tek coin Theta’dır.

Kaynak: CoinMarketCap

BTC / USD

BTC / USD
Kaynak: TradingView

Satıcılar dün gece yükselen trend çizgisinin desteğini kırdı. Düşüş baskısı arttı ve parite yerel minimum 53,715 $ ‘da oldu.

2H grafiğinde Bitcoin (BTC), direnci 57.500 $ ‘da yeniden test etmek üzere.

Boğalar, yukarıda belirtilen bölgenin üzerinde sabitlenirlerse, yükselişi sürdürme şansına sahipler. Dahası, satış işlem hacmi düşmeye devam ediyor.

Bitcoin, yazım anında 55.812 dolardan işlem görüyor.

ETH / USD

ETH / USD
Kaynak: TradingView

Dün, Ethereum (ETH) fiyatı uzun süredir POC hattında (1.800 $) konsolide edildi. Akşam geç saatlerde, ayılar iki haftalık yan kanalın alt sınırını aştı ve desteği 1.680 $ ‘da test etti.

Fiyat bir gecede sıçradı, ancak alıcılar pariteyi geniş yatay aralığa geri getiremedi. Ayılar saldırıyı yoğunlaştırırsa, fiyat 1.600 dolarlık desteğe ulaşabilir.

Ethereum, yazım anında 1.720 dolardan işlem görüyor.

XRP / USD

XRP / USD
Kaynak: TradingView

Geçen haftanın sonunda, XRP fiyatı 0,50 dolarlık psikolojik seviyenin üzerinde konsolide oldu. Parite dün 0,60 $ alanına yükselmeye devam etti. XRP piyasasındaki uzun bir durgunluğun ardından, şimdi ticarette bir miktar toparlanma ve parite için oynaklıkta bir artış var.

Alıcılar dün 0.60 $ direncini kıramadılar ve girişimleri bu gece başarısız oldu. Yakın gelecekte XRP’nin fiyatının şu anda 0,50 dolarlık alanda gerçekleşen dört saatlik EMA55’e geri dönmesi mümkündür.

XRP, yazım anında 0,5752 dolardan işlem görüyor.

BNB / USD

BNB / USD
Kaynak: TradingView

Binance Coin (BNB) dün büyümeyi sürdüremedi ve sonuç olarak oran %2,56 düştü.

Günlük grafikte, Binance Coin (BNB) yatay bir kanalda işlem görmeye devam ettiği için dünden bu yana neredeyse hiçbir şey değişmedi. Bununla birlikte, satış hacmi düştükçe artış olasılığı düşüşten daha fazladır. Bu nedenle, oynaklık da düşüktür, bu da yakında 296 $ ‘lık en yakın dirence fiyat patlamasının gerçekleşebileceği anlamına gelir.

Binance Coin, yazım anında 260 $ ‘dan işlem görüyor.

ADA / USD

ADA / USD
Kaynak: TradingView

% 2.50’lik düşüşe rağmen, Cardano (ADA) günlük zaman diliminde yükselen kanalda işlem görmeye devam ediyor.

Cardano (ADA) dünkü çöplüğün ardından MA 50’nin üzerinde yer alıyor, bu da alıcıların satıcılardan daha güçlü olduğu anlamına geliyor. Şu anda, boğaların 1,34 $ ‘lık en yakın direnci aşması gerektiğinden, yeni zirveler belirlemeyi düşünmek için henüz çok erken.

Cardano, yazım anında 1,16 dolardan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu