261 Milyon XRP Büyük Borsalar Tarafından Taşındı

  • Ripple büyük miktarda XRP taşıdı, ancak Binance ve Bithumb tarafından son yirmi dört saat içinde taşınanlara kıyasla çok küçük görünüyor.

Çok büyük miktarlarda XRP, son yirmi dört saat içinde iki büyük borsa – Binance ve Bithumb tarafından taşındı. Ripple ayrıca ‘XRP hazinesinden’ otuz milyon XRP taşıdı.

Kriptonun gönderildiği parçalar muazzam boyuttadır, en büyüğü 100 milyon XRP’dir.

261,3 Milyon XRP Parçalar Halinde Taşındı

Şimdi XRP 0.2$ seviyesinde tutunuyor ve Bitcoin bugün kısa bir süre önce 10.000$’a dokundu ve hafif bir çekilme yaşadı, büyük kripto borsaları da dahil olmak üzere XRP sahipleri üçüncü en büyük para birimiyle daha aktif işlem yapar hala geldi.

XRPL Monitor, kamuoyunun dikkatini çeken yaklaşık sekiz mamut boyutunda (ve bazı küçük işlemlerde) XRP transferleri tespit etti. Bunların en büyüğü 100 milyon XRP (21.602.884 $) tutarındaydı.

Burada ki diğer XRP parçaları 40.9 milyon, 24.2 milyon, 16.6 milyon, 20 milyon ve 10 milyon idi. Sonuç olarak, 56.448.336 milyon dolar transfer edildi.

Bu miktardan Ripple, farklı BitGo cüzdanlarına iki dilim halinde 30 milyon XRP olarak gönderildi.

Yorumlardaki bir Twitter kullanıcısı, bu iki işlem hakkında özel bir şey olmadığını, sadece Ripple’ın BitGo hesaplarına para eklediğini iddia etti.

XRP Fiyat Grafiği Yükseliş Gösteriyor

TradingView’den “Bixley” kullanıcısı XRP‘de yükselişte ve en popüler üçüncü kripto para artık bir Düşüş Kama’sını kırarak hareket ediyor dedi.

Bu durum çokça yükselişe neden olabilir diye açıklıyor:

“XRP 200MA hattını kırdı. Bu durum da çok yükselebilir ve 200MA’nın üzerinde bir önceki çekilmeyi tekrarlayabilir. Düşen kamayı kırması yükseliş eğilimi gösteren bir örüntüdür. Trend çizgilerini çizdiğiniz yerde öznel simetrik bir üçgen ve düşen kama var.”


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın