MoneyGram ve Ripple’ın Ortaklığında Sessiz Bir Dönem

  • MoneyGram, şirketin blockchain tabanlı Ripple ile olan ortaklığı açısından sessiz bir dönem olduğunu açıkladı.
  • Transfer firmasından Alexander Holmes, yakın zamanda bir kazanç çağrısı sırasında bunu duyurdu.

Para transferi şirketinde listelenen NASDAQ, MoneyGram, şirketin blockchain tabanlı ödeme şirketi Ripple ile olan ortaklığı konusunda bu yılın ilk birkaç ayında sakin bir dönem olduğunu açıkladı.

Transfer şirketinin başkanı ve genel müdürü Alexander Holmes, son zamanlarda yapılan bir kazanç çağrısı sırasında bunu duyurdu.

İki şirket arasındaki stratejik ortaklık, geçtiğimiz yıl Haziran ayında iki yıl sürecek olan işbirliğinin ilk dönemi ile ilan edilmişti. San Francisco merkezli Ripple, 24 ay boyunca 50 milyon dolara varan öz-kaynak taahhüdü sağlayacaktı.

Ripple’ın son 12 aydır yaptığı ortaklıklar için bazı beklentiler var ve MoneyGram farklı değil. MoneyGram ve Ripple arasındaki bu özel ortaklık beklentilerine rağmen, CEO, Ripple’ın hizmetleri açısından ilk dönemin sessiz olduğunu belirtti.

Konu hakkında konuşan Holmes şunları söyledi:

“Özellikle yeni bir şeyi piyasaya sürmek veya hizmeti genişletmek anlamında biraz sakin bir dönem oldu diyebilirim. Biz geçen yılın aynı dönemlerinde bir sürü iş yaptık ve gerçekten bu hizmet için bir dizi yeni koridorlarda çalışmalar sürüyor.”

Genel olarak MoneyGram’ın Ripple ile ortaklıktan memnun olduğu anlaşılıyor. Bunun iyi bir ortaklık olduğunu ve yaptıkları şeyden kesinlikle memnun olduklarını söyledi.

Buna rağmen, hizmeti genişletmeye ve bazı şeyleri hareket ettirmeye devam ederken sessiz bir dönem içinde olduklarını vurguladı. Bu ortaklığın bundan ötürü bozulması mümkün görünmüyor, ancak ortaklık feshedilecek olursa bunun sonuçlarını görmek ilginç olacak.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın