300,000 ETH Transfer Edilirken, ETH Cüzdanları Yeni ATH'ye Ulaştı - BTC MAGAZİN

300,000 ETH Transfer Edilirken, ETH Cüzdanları Yeni ATH’ye Ulaştı

  • Glassnode, ETH cüzdanlarıyla ilgili iki büyük ETH metriğinin yeni ATH’lere ulaştığını söylüyor. Bu arada, birisi anonim adresler arasında 300.000 ETH taşıdı.

Veri tedarikçisi Glassnode, ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum (daha kesin olmak gerekirse ETH cüzdanları) ile ilgili iki büyük metriğin yeni ATH’lere ulaştığını bildirdi.

Ve bir süre önce, biri bilinmeyen sahiplere sahip üç adres arasında 300.000 ETH aktardı.

ETH Cüzdan Sayısı Yeni ATH’ye Ulaştı

Glassnode analiz şirketi tarafından paylaşılan verilere göre, Ethereum cüzdanlarıyla ilgili iki büyük metrik yeni ATH’lere yöneldi.

0,01 ETH’den fazla olan cüzdan sayısı, bugün daha önce kaydedilen bir önceki ATH’ye kıyasla 7.863.908.000’e kadar yükseldi.

Glassnode tarafından bildirilen bir başka kripto metrik yükselmesi, sıfır olmayan ETH cüzdanlarının miktarıdır. Bir günden az bir sürede bu ETH cüzdanlarının sayısı 3.494 adet arttı.

Her iki metrikteki artış, daha fazla insanın ETH’ye çekildiğini ve bu iki özel durumda, bu tür kullanıcıların perakende yatırımcı olma olasılığının daha yüksek olduğunu göstermektedir.

Kripto Balinaları Tarafından 300.000 ETH Taşındı

Bugünün başlarında, Whale Alert devasa miktarda Ether taşıyan birkaç transfer tespit etti. Yaklaşık on beş saat önce, her biri 100.000 ETH taşıyan üç ardışık işlem gerçekleştirildi.

Toplamda, bu 300.000 ETH veya 68.4 milyon dolardı. Bu transferlere üç anonim cüzdan dahil edildi – aynı cüzdandan iki kez 100.000 ETH gönderildi.

Daha sonra Whale Alert, Güney Kore Bithumb borsası tarafından 37.000 ETH transfer edildiğini bildirdi.

Bu üç büyük transfer, bu yıl hızla büyüyen DeFi ile bazı bağlantılara sahip olabilir ve DeFi uygulamalarında daha fazla ETH kilitleniyor.

Birçok ETH destekçisi, DeFi’nin büyümesinin en önemli faktörlerden biri olmasıyla birlikte ikinci en büyük paranın fiyatta yükselmesini bekliyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu