73.6 Milyon XRP Aktarıldı, Bir Kısmı Ripple Tarafından Fon Cüzdanına Taşındı - BTC MAGAZİN

73.6 Milyon XRP Aktarıldı, Bir Kısmı Ripple Tarafından Fon Cüzdanına Taşındı

  • Ripple 73,6 milyon XRP aktarmaya yardımcı oluyor ve bunun bir kısmını Ripple kurucu ortağı Chris Larsen tarafından aktif hale getirilen fonlama cüzdanına gönderiyor.

Ripple’ın XRP‘si 0.20 dolarlık alanda işlem gördüğü için, büyük kripto borsalarındaki yatırımcılar büyük miktarlarda üçüncü büyük kripto para birimini taşıyor.

Son yirmi saat içinde XRPL Monitor, Bithumb, Coinone ve saklama hizmeti BitGo dahil olmak üzere büyük borsalar tarafından aktarılan 73,6 milyon XRP tespit etti. Gönderilen miktar toplamda 14.806.051 dolar.

Bu işlemler arasında diğerlerinden daha fazla dikkat çeken bir işlem var – içinde Ripple gönderen taraf.

San Francisco merkezli Blockchain Decacorn, 5.392.791 XRP’yi (1.084.863 $) Ripple kurucu ortağı Chris Larsen tarafından etkinleştirilen Fon Cüzdanına taşıdı.

Ripple, gelecek vaat eden projelere veya finans şirketlerine yatırım yapmak, hayır kurumlarına bağışlamak, ortak bankalara XRP sağlamak, vb. için XRP’yi kendi zulasından (toplam XRP arzının yaklaşık yarısını içeren) bolca kullanmakla bilinir.

XRP topluluğundaki birçok kişi bu ‘XRP dökümlerinin’ 2017’den bu yana coinin fiyatının uygun bir artıştan koruduğuna inanıyor.

Geçen yıl, CEO Brad Garlinghouse bu sorunu Twitter’da ele alarak Ripple’ın likiditesini artırmak için XRP kullandığını belirtti.

Ripple ayrıca eski CTO Jed McCaleb’e (Ripple’ın da kurucu ortağı) mamut boyutlarında XRP gönderiyor. McCaleb şirketten ayrıldıktan sonra Stellar’ı kurdu ve şimdi CTO’su oldu.

Ripple, Ripple kurucu ortağı olarak XRP’leri McCaleb’e ödeme olarak göndermektedir.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu