Ripple Ortağı Uphold, İngiltere’de XRP Harcayanlara Yönelik Teşvik Programı Başlattı

Ripple Labs Inc’in yakın stratejik ortağı Uphold, Birleşik Krallık’taki XRP sahipleri için bir teşvik programı başlattı.

Yeni program, X platformunda aktif hesaba sahip olan kullanıcılara XRP’lerini harcadıklarında %4 oranında nakit iade olanağı sunuyor. Uphold’ın bu teşviki, XRP’yi bir ödeme aracı olarak konumlandırarak, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden hukuki mücadelenin etkilerini hafifletebilir.

Yargıç Analisa Torres, XRP’nin bir yatırım sözleşmesi olmadığını belirten bir açıklama yapmıştı. Bu bağlamda, Uphold’ın nakit iade teşviki, XRP’nin geniş bir şekilde benimsenmesini ve topluluk tarafından kabul görmesini destekleyebilir.

Uphold, kullanıcılara bu iade teşvikinin ayda en fazla 100 £ olabileceği ve ekstra yurtdışı ücretlerinin olmayacağı konusunda güvence verdi.

Uphold, XRP’ye olan sürekli desteğiyle tanınıyor ve Ripple Labs’in en istikrarlı ortaklarından biri olarak kabul ediliyor.

Bu yeni teşvikin, XRP’nin daha geniş kitlelerce benimsenmesini destekleyerek fiyatının artmasına yardımcı olması bekleniyor.

En son verilere göre, XRP, son 24 saatte %1,4 oranında artışla 0,5091 $ fiyatından işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Kripto Piyasasının Aksine Ripple (XRP) Yükseliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu