8 Temmuz Bitcoin (BTC), ETH ve LTC Fiyat Analizi

Haftanın sonuna yaklaşırken, ayılar hakimiyeti ele aldı ve ilk 10 kripto paranın tamamını kırmızı bölgeye itti.

BTC/USD

Dün, Bitcoin (BTC) fiyatı yatay bir koridorda konsolide olmaya devam etti. Aralığın üst sınırını (35.000$) yeniden test ettikten sonra parite alt değerine (34.000$) döndü. Bu gece ayılar düşüşlerini sürdürdü ve destek hattını kırdı.

8 Temmuz Bitcoin (BTC), ETH ve LTC Fiyat Analizi 2
BTC/USD
Kaynak: TradingView

Sabah düşüş 33.000 dolar civarında durdu, ancak ayılar saldırıyı yoğunlaştırırsa, ana kriptonun fiyatı 32.000 dolarlık zayıf desteğe geri dönebilir.

Bitcoin, yazım zamanında 32.892 dolardan işlem görüyor.

ETH/USD

Dün sabah, Ethereum (ETH) fiyatı 2.400 dolarlık direnci test edebildi, ancak alıcılar bu seviyenin üzerinde toparlanmaya devam edemedi.

Günün ikinci yarısında, fiyat ortalama fiyatlar alanına döndü ve gece geç saatlerde ayılar, pariteyi bir haftadan uzun bir süre derin bir geri çekilmeden koruyan yükseliş trend çizgisinin desteğini kırdı.

8 Temmuz Bitcoin (BTC), ETH ve LTC Fiyat Analizi 3
ETH/USD
Kaynak: TradingView

Bu sabah itibariyle düşüş 2.218 $ seviyesinde durdu, ancak satıcılar saldırıyı yoğunlaştırırsa, POC hattına geri çekilme mümkün.

Ethereum, yazım zamanında 2.138 dolardan işlem görüyor.

LTC/USD

Litecoin (LTC) de %6,33 düştü.

8 Temmuz Bitcoin (BTC), ETH ve LTC Fiyat Analizi 4
LTC/USD
Kaynak: TradingView

Günlük grafikte ‘dijital gümüş’ 124$’da destek yolunda. Bu seviye daha önce test edildi, bu da satıcılar onu kırarsa, 105$’a devam eden düşüşü görme şansının yüksek olduğu anlamına geliyor.

LTC, yazım zamanında 131 dolardan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   13 Nisan 2021 Stellar, Aave, Chiliz, Nano Fiyat Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu