Bithumb Ailesi Konferansı’nda Açık Blokzincir Protokolü Bithumb Chain Tanıtıldı - BTC MAGAZİN

Bithumb Ailesi Konferansı’nda Açık Blokzincir Protokolü Bithumb Chain Tanıtıldı

Bithumb Ailesi Konferansı’nın ilki 6 Kasım 2019 günü Seul’de gerçekleştirildi. Hem blokzincir hem de geleneksel finans sektöründeki bireylerden, kurumlardan ve işletmelerden oluşan dijital bir ekonomik platform ve finansal ekosistemi olan Bithumb Ailesi’nin ilk konferansında Bithumb Global’in Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Javier Sim, Bithumb Ailesi’ni ve onun temel değerlerini güçlendiren Bithumb Chain’i detaylarıyla anlattı.

Finans ekosistemindeki birçok hareketli parçayı birbirine bağlayan ve altyapı olmayı hedefleyen açık blokzincir protokolü Bithumb Chain, bugüne kadar kapalı bir ekosistem olan Bithumb Global ve tüm bağlı kaynaklarını dünyaya açıp, tüm DeFi kullanım durumları için hepsi bir arada bir çözüm sunuyor.

Bithumb Chain’in getirdikleri

Bithumb Chain, ortak bir blokzincir ekosistemi içerisinde değer aktarımı, bilgi akışı ve dikey iş entegrasyonunu sağlamayı amaçlıyor ve mevcut ürünlere, hizmetlere ve altyapıya güçlü bir destek olarak tasarlandı. Bunun sonucundaysa Bithumb Ailesi’nin tüm ürün ve platformu, hem yukarı hem de aşağı yönlü tüm takas işlemlerinde değer kazanacak bir yapıya kavuşmuş olacak.

Bithumb Chain’i birbirine bağlanmış modern bir sanal kente benzetmek mümkün. Bithumb Ailesi tarafından sağlanan ürün, platform ve hizmetler, bir şehrin hayati unsurlarından olan okulları, şirketleri, hastaneleri ve stadyumları temsil ediyor.

Bithumb Chain ile gelen yeni teknolojiler

Bithumb Chain ekosistemini temsil eden bu sanal şehrin altyapısını daha da güçlendirmek için Bithumb Ailesi, blokzincir değer ağına katkıda bulunan çeşitli yeni teknolojiler de kullanıyor. Benzersiz bir PSP protokolü (Kar Paylaşımı Protokolü) olan yaratıcı bir EaaS (Exchange-as-a-Service, “Hizmet Olarak Takas”) bu tür yeni teknolojilerin için örnek olabilir.

EaaS, kullanıcıların tek tıklamayla servise erişmelerini sağlarken ayrıca, hizmet ücreti PSP işlem sözleşmesinin ayarlarına bağlı olarak özelleştirilip kullanıcılara hem kolaylık hem de özerklik sunuyor. Hizmet bedeli ise işlem tamamlanır tamamlanmaz paraya çevrilen gelirin bir parçası haline geliyor. Ücretlendirme standartları, ücretlendirme hesapları ve desteklenen işlem çiftleri, aynı işlem protokolünün kullanımını kolaylaştırmak ve böylece verimliliği arttırmak için basitleştirildi. Borsaların kullanımının teşvik edilmesiyle belirtilen basit ayarlar birleştiğinde, bu sadece borsaları açanlar için karı maksimize etmekle kalmıyor, aynı zamanda benzer cüzdan uygulamalarını paraya çevirmek için de yeni bir yol sunuyor.

Bithumb Global hakkında

Bithumb Global, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara birinci sınıf kripto para alım satım hizmeti sunan dünya çapında yaygın bir dijital varlık alım satım platformudur. Bithumb’dan türeyen ve Güney Kore’deki en popüler kripto para işlem platformlarından biri olan BG, her bir küresel kullanıcının dijital varlıklar ekosisteminde ticaret yapmasına, katılmasına veya katkıda bulunmasına imkan sağlıyor. Daha fazla bilgi için https://www.bithumb.pro adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu