Allianz'ın Baş Ekonomik Danışmanı Bitcoin'in Geleceği Hakkında Konuştu - BTC MAGAZİN

Allianz’ın Baş Ekonomik Danışmanı Bitcoin’in Geleceği Hakkında Konuştu

CNBC’nin Squawk Box programında konuşan, Münih merkezli Alman çok uluslu finansal hizmetler şirketi Allianz’ın baş ekonomik danışmanı Mohamed Aly El-Erian, Bitcoin‘in kalıcı olduğunu ancak daha sonra, hükümetlerle sorun yaşamanın muhtemel olduğunu söyledi.

“Bitcoin, ödeme ekosisteminin bir parçası olmaya devam ediyor”

Hafta sonu Miami’deki devasa Bitcoin konferansından ve El Salvador’un BTC’yi yasal bir ihale olarak kabul etme sözünden bahseden program sunucusu Andrew Ross Sorkin’in bir sorusunu yanıtlayan El-Erian, en büyük küresel kripto para birimini gelecekte neyin beklediğine dair görüşlerini paylaştı.

Bir tarafta, konferansta bulunanlar ve El Salvador başkanı gibi Twitter resmine “lazer gözler” ekleyerek Bitcoin’i destekleyenler olduğunu söyleyen El-Erian, diğer tarafta hükümetlerin olduğuna ve bu iki taraf arasındaki sürekli savaşın Bitcoin oynaklığını yüksek tutacağına inanıyor.

El-Erian, Bitcoin‘in ödeme ekosisteminin bir parçası olmaya devam edeceğini, ancak hükümetler izin vermediği için küresel bir para birimi haline gelmeyeceğini düşünüyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu