Balinalar Dogecoin (DOGE) Yükselişinden Sonra Altcoin’lere Yöneldi

Geçen hafta Dogecoin (DOGE) liderliğindeki kripto rallisi önemli fiyat artışıyla altcoin piyasasını canlandırdı. Aynı zamanda, büyük kripto yatırımcılarının birikim için bazı altcoinleri diğerlerine göre daha ön plana çıktı. 

Hafta sonu boyunca küçük bir düşüşe rağmen, DOGE fiyatı mevcut piyasa senaryosunda hala baskın bir faktör. Haftalık bazda, en iyi memecoin bir hafta öncesine göre yazım anında yaklaşık %100 artış gösteriyor.

Elon Musk’ın 27 Ekim’de Twitter’ı resmi olarak devralması, Dogecoin’in ve dolayısıyla tüm kripto pazarının hızla yükselmesine yol açtı. Bu bağlamda, Musk’ın Twitter aboneliği için Dogecoin (DOGE) tabanlı ödemeleri etkinleştirebileceği yönünde spekülasyonlar var.

Btcmagazin market verilerine göre DOGE fiyatı, son 24 saatte %3 düşüşle 0,1174 dolar seviyesinde bulunuyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum Balinası Milyonlarca Dolarlık Terra (LUNA) Aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu