BCH Fiyat Analizi: Kayıpları Katlanıyor - BTC MAGAZİN

BCH Fiyat Analizi: Kayıpları Katlanıyor

Mayıs başlangıcı kripto para birimleri için planlandığı gibi gitmedi. Bitcoin yarılanma ön etkisinin, coinlerin boğa koşusu ile sonuçlanması gerekiyordu, ancak işler farklı oldu. Bitcoin Cash kayıplar arasında mücadele ediyor.

Bitcoin Cash

Nisan başında meydana gelen önemli kazanımların ardından Bitcoin Cash, 23 Nisan’da %17’lik bir artış kaydetmişti ve ay boyunca yükseliş eğilimi gösterdi, ancak 1 Mayıs’ta ani bir düşüşle karşılaştı ve 10 Mayıs’ta %12 oranında bir düşüş gördü. O zamandan beri coin kilit direnç seviyesine [265$] yükselmeye çalışıyor. Coin, 24 Mayıs’ta ihmal edilebilir bir artış trendi gördü, ancak, sıfır çizgisinin altında kalan CMF indicator, aşağı doğru devam eden bir kesintiye işaret etmektedir.

Geliştirme sonunda, Bitcoin Cash ağı yakın zamanda başka bir yükseltmeyi tamamladı ve blok zincirine birkaç yeni özellik ekledi. Yeni yükseltmede, yeni “Sigchecks” uygulamasını kullanarak opcode desteği, bir zincir sınırı uzantısı ve geliştirilmiş imza sayımı getirildiği söylendi.

Direnç: 265.60$, 252.64$, 240.86$
Destek: 218.56$, 214.74$
Yazım Sırasındaki Fiyatı: 229.53$
Piyasa Değeri: 4,210,340,698$
24-saatlik İşlem Hacmi: 2,677,223,999$

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu