Binance Coin (BNB) Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı - BTC MAGAZİN

Binance Coin (BNB) Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance’in BNB coini 50 $ ‘a yaklaşarak yeni fiyat rekoru kırdı

Gelişmekte olan bir altcoin sezonunun ortasında, dünyanın en popüler kripto para borsası Binance’ın kripto parası olan Binance Coin (BNB) yeni bir rekor kırdı. Koşunun temelleri belirsiz kalsa da, BNB Ocak ayının tüm üst seviyelerini kırmayı başardı ve 50 $ seviyesini izliyor.

Binance Coin (BNB) fiyatı için yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi

Bugün, 1 Şubat 2021, Binance’in kripto varlığı Binance Coin (BNB) tüm zamanların en yüksek seviyesine tanık oldu. 24 saat içinde yüzde 10’dan fazla kazanç elde ederek, büyük spot ticaret platformlarında 49.70 $ seviyesine ulaştı.

Kaynak: CoinGecko

Binance (BNB) ekosisteminin kurucusu ve CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, kutlama tweet’inde, bugün mutlak yüksekliğe ulaşan Binance için BNB fiyatının tek gösterge olmadığını ekledi.

Binance’in tüm hizmetlerindeki net trafik hacmi, bu rekor kıran ölçümler arasında yer alıyor. Yakın zamanda Binance, siparişlerin yürütülmesinde ve kişisel bilgi senkronizasyonunda bazı gecikmeler olduğunu kabul etti.

Bu haftanın başlarında Binance, yeni kayıtlı hesapların sayısının artması nedeniyle para çekme işlemlerini geçici olarak durdurdu. Bu, Robinhood’un uygulamasıyla ilgili sorunlardan kaynaklanan çok sayıda yeni kullanıcı akınıyla aynı zamana denk geldi.

BNB, 2021’de tüm kıdemli “borsa kripto paralarını” geride bıraktı

2018-2019’da, kripto para birimi ticaret platformlarının kendi kripto paraları, istikrarlı ve öngörülebilir fiyat performansı nedeniyle yatırımcılar için “akıllı bahisler” arasındaydı. Bununla birlikte, 2020’de, DeFi tokenleri, geniş bir farkla borsa tokenlerinden daha iyi performans gösterdi.

2021’de Binance Coin (BNB), 1 Ocak 2021’den bu yana yüzde 28’den fazla artış ile en iyi performans gösteren borsa kripto parası oldu.

En yakın rakipleri Huobi Token (HT) ve Unus Sed Leo (LEO) sırasıyla yüzde 26,1 ve yüzde 0,4 arttı.

Bu arada, OKEx kripto borsasının ana varlığı olan OKCoin (OKB), Aralık 2020 seviyelerine göre yüzde 37,5 düşüşle kırmızı bölgede.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu