Binance ve Türk Kripto Ödeme Şirketinden Ortaklık Duyurusu - BTC MAGAZİN

Binance ve Türk Kripto Ödeme Şirketinden Ortaklık Duyurusu

Binance kullanıcıları artık Türk kripto ödeme şirketi Koinal aracılığıyla doğrudan banka ve kredi kartlarını kullanarak kripto satın alabilecekler.

25 Eylül’de yayınlanan duyuruya göre, Binance kullanıcıları artık Visa ve MasterCard banka kartlarını ve kredi kartlarını kullanarak kripto alabilecek.

Binance kullanıcıları Koinal kullanarak, Bitcoin ( BTC ), Ethereum ( ETH ), Litecoin ( LTC ), XRP ve Bitcoin Cash ABC ( BCHABC ), alabilecekler.

Londra merkezli Türk ödeme işlemcisi Koinal, işlem başına % 2,5 oranında ücret alırken, satın alınan varlıkların ortalama bir Binance cüzdanına ulaşması ortalama 5 ila 20 dakika sürecek.

Binance, Koinal ödeme işlemlerinin yerel banka politikalarına tabi olduğundan, çözümün çok sayıda ülke ve bölgede bulunmadığını belirtti.

Koinal, Çin, Rusya, Amerika Birleşik Devletleri, Vietnam, Bolivya, Kolombiya, Ekvador, Cezayir, Bangladeş, Endonezya, Ürdün, Kırgızistan, Fas, Nepal, Suudi Arabistan, İran, Pakistan, Kamboçya ve Tayvan’da verilen banka kartlarını desteklemiyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, gelişmenin kripto paraların kitlesel olarak benimsenmesi için önemli bir dönüm noktası olduğunu belirtti. 

“Fiat ve kripto para birimleri arasında kolayca dönüştürme özgürlüğü, kriptoyu daha çok yaygınlaştırmanın anahtarıdır. Blockchain endüstrisi olgunlaştıkça, iki dünyayı her zamankinden daha fazla köprü altına almak için talep var. ”

Changpeng Zhao

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu