Binance.US: Büyük Hacime Sahip Kripto Varlıklarını Araştırıyoruz

Eylül ayında, Malta merkezli kripto para birimi borsası Binance, Catherine Coley tarafından yönetilen bir platform olan Binance US ‘un lansmanı ile tekrar ABD pazarına girmişti.

Binance.US sadece yedi kripto para ile açılış yapmıştı; Bitcoin [BTC], Ethereum [ETH], XRP , Bitcoin Cash [BCH], Litecoin [LTC], Tether [USDT] ve BNB. 

Bu kripto paralar sadece USD ve USDT ile alım satıma açıktı. Coley, platformun şu anda yaklaşık 25 kripto para birimini desteklediğini ve en sonuncunun NANO olduğunu belirtti. Bugünün erken saatlerinde Binance.US, NANO’nun platformuna USD’ye karşı eklendiğini açıkladı .

Coley:

“Bizim vurgumuz, ABD dolarına karşı yeni teklifler sunmaktı. Ancak ABD’de belirli projeler için mevcut olan rampaların yetersizliği nedeniyle dolardaki rampalara izin verdiğimizden emin olmak istiyorduk ve bu noktada BTC çiftleri üzerinde durduk. ”

Coley, birçok müşterinin kripto alım satım çiftlerine kriptoya olan ilgisini dile getirdiğini ve platformun BTC’ye karşı alım satımında büyük hacme sahip olan varlıkları araştırdığını vurguladı.

Coley, platformun müşterilere yüksek ücretler ödemekten kaçınmaya çalıştığını ve BNB sahipleri için işlem ücretlerinde yüzde 25 indirim yaptığını açıkladı. Ek olarak, platformun Kara Cuma ve Şükran Günü’nde indirimleri olacağını da sözlerine ekledi.

Binance.US yalnızca web arayüzü kullanıcıları ile sınırlı olduğundan, platform bir mobil uygulamanın bulunmamasına ilişkin şikayetler almıştı. Coley, topluluğa uygulamanın yolda olduğuna dair duyuruda bulundu.

Coley:

“Uygulama için bizi izlemeye devam edin! Yakında gelecek çünkü mobil uygulamalar artık hayatımızın çok önemli bir parçası. ”

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Tron, 100 Milyon Dolarlık Bitcoin ve TRX ile Stablecoin Rezervini Artırıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu