Bir Halving Olayında Bitcoin Neden Fiyatlandırılamaz?

  • Halving bu hafta gerçekleşti ve gelecekte neye yol açabileceği konusunu çok fazla tahmin eden birçok insan var.
  • Birçok insan, olayın yeni zirvelere, Bitcoin’in artacağına inanıyor ve henüz gerçekleşmemiş olsa da, asla asla demeyin…

Birçok kişi Bitcoin‘in bu yeni zirvelere yükselmesini bekleyecek, ancak fiyat şu an olduğu gibi kalırsa (önemli bir şey olmazsa), ağdaki madencilerin çoğu muhtemelen ayrılmayacak . Bu, lider kripto para birimi hakkında birkaç değişik sonuca neden olabilir.

Etkinlikten bu hafta başlarında Vijay Boyapati, etkinlik hakkındaki düşüncelerini ve “fiyatlandırıldığını” iddia eden birçok insanı Twitter’a götürdü.

Topluluk üyesine göre, BTC geleneksel stoklardan çok farklıdır ve standart indirgenmiş nakit akışı analizi kullanılarak değerlendirilemez. Etkinlik sırasında fiyatlandırılan “Bitcoin” fikri, Impax nakit akışının verilerine dayanarak kendisine göre Bitcoin’in fiyatlandırılamaz olduğu bilgisine işaret ediyor.

“Bununla birlikte, bu döngü sırasında #Bitcoin’in parasal açıdan jeopolitik öneme yakın bir şey başaracağını biliyoruz. Dünya izliyor olacak.“

Tüm bunlar Bitcoin‘in 10.000 dolar direncini kısa süreli ihlalinde halving olayının etkisi olmadığını belirtiyor. Elbette bunun aksini düşünen bir çok insanda bulunmaktadır.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin 50.000 Dolar İçin Mücadele Ederken, Bloomberg Analisti Fiyat Tahmininde Bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu