Bitcoin 20.00 Doları Aştı, Yükselişe Dair Belirsizlikler Devam Ediyor

Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, 18 Eylül’den bu yana ilk kez 20.000 dolar seviyesini geri almayı başardı.

En iyi kripto para birimi, son 24 saat içinde yaklaşık %6 artışla şu anda 20.222 dolardan el değiştiriyor.

Btcmagazin market verilerine göre, tüm kripto piyasası değeri de 1 trilyon dolara yaklaştı.    

Bununla birlikte, boğaların bu sefer psikolojik olarak önemli seviyenin üzerinde kalmayı başarıp başaramayacaklarını göreceğiz. Kripto para analiz şirketi Santiment’e göre, en büyük kripto para biriminin 20.000 dolar seviyesini aşmasından kısa bir süre sonra “kitlesel kar elde etme” başladı.

Efficient Frontier’den Andrew Tu’ya göre, kalan kripto para sahiplerinin çoğu uzun vadeli sahipler. Bitfinex verileri, son aylarda en az 0.1 Bitcoin sahibi olanların sayısının arttığını gösteriyor.

Risk varlıkları, dünya çapındaki merkez bankalarının çok yüksek enflasyona karşı agresif davranmasıyla bu yıl önemli ölçüde düşüş gösterdi. Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin‘in fiyatı rekor zirvesinden hala %70,62 aşağıda. 


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu