Bitcoin, 96 Saat Boyunca 15.000 Doların Üzerinde Kaldı

  • Tyler Winklevoss, topluluğa Bitcoin tarafından belirlenen yeni bir rekordan bahsetti: BTC 96 saat boyunca 15.000$’ın üzerinde kaldı.

Winklevoss ikizlerinden Tyler, lider kripto para biriminin arka arkaya dördüncü gün 15.000$ seviyesinin üzerinde kapandığını topluluğa belirtmek için Twitter’a gitti.

Topluluğa bunun yeni bir rekor olduğunu hatırlattı: Bitcoin, şimdiye kadar 96 saat boyunca yalnızca ilk kez 15.000$ seviyesinin üzerinde kalmayı başardı.

“Bitcoin dün üst üste dördüncü gün 15.000$’ın üzerinde kapadı. Bu, Bitcoin’in bu fiyat seviyesinin üzerinde 96 saat boyunca tutunduğu ilk seferidir. Bu, yeni bir rekor.”

Bugün erken saatlerde, Bitcoin dün 16.000$ işaretinin üzerine yeniden çıkmayı başardı. Bu seviyeyi şimdilik iyi koruyor gibi görünmektedir.

Bu, BTC’nin 2017’den bu yana görülmemiş seviyeyi (16.000$’ı) ikinci kez geçmesiydi. Bitcoin ilk kez, 11 Kasım’da, Winklevoss kardeşler tarafından yönetilen Gemini borsasında 16.000$’a ulaşmıştı.

Bitcoin basın zamanında 16,253$ seviyesinde işlem görmektedir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Warren Buffett'ın Müridi Bitcoin İçin En Kötünün Henüz Gelmediğini Söyledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu