Bitcoin Birikimi Devam Ediyor - BTC MAGAZİN

Bitcoin Birikimi Devam Ediyor

  • Son zamanlarda, Bitcoin (BTC) için en yüksek fiyat tahminleri zincir üstü analitik çalışmalar ile güçlendirildi.

Dijital varlık danışmanlığı alanına hitap eden Delphi Digital, son Bitcoin State 2020 raporundan ilham verici çıkarımları ortaya çıkardı.

Borsalar, Saklamalar, Balinalar

Delphi Digital’deki uzmanlara göre, Bitcoin’in (BTC) mevcut manzarasını üç faktör belirlemektedir:

Her şeyden önce, Bitcoin (BTC) kripto para birimi borsalarında hareket ediyor. Birden fazla saklama çözümü de amiral gemisi kripto para birimlerinden anlamlı bir giriş yaşıyor.

Dahası, en zengin Bitcoin (BTC) cüzdanları bir birikim aşamasından geçiyor.

Bu sonuçlar, Bitcoin (BTC) ve farklı boyutlardaki cüzdanların tahsisine ilişkin verilere dayanmaktadır. Delphi Digital raporunda Glassnode ve Coinmetrics istatistikleri kullanıldı.

Yükseliş Zor Değil

Çalışmanın sonuçları üzerine konuşan Delphi Digital’in Kurucu Ortağı Yan Liberman yükseliş göstergelerini vurguladı.

Bu sadece zincirleme ölçümleri için değil, aynı zamanda analist için inanılmaz derecede olumlu görünen makro yatırımcıların hissi için de geçerlidir:

“Tutucu taban (holders), yeni talebin fiyat üzerindeki etkisini en üst düzeye çıkarmak için iyi bir konumdadır. Makro zemini ve PTJ benzeri yatırımların, onaylar ile birleştirilmesi, BTC’yi yükseltir.”

Daha önce bildirildiği gibi, milyarder Paul Tudor Jones, net servetinin yaklaşık %2’sini kripto kralına tahsis ederek kripto topluluğunu heyecanlandırdı.

Bu tahsis etme işlemi, 7 Mayıs 2020’de Bitcoin (BTC) için 10.000 doların üzerinde kısa vadeli bir rally ile sonuçlanmıştı.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu