10.000 Reddit Kullanıcısının Kripto Cüzdanı Var

  • Reddit’in kripto para birimi deneyi, kurulduğu günden bu yana 10.000’den fazla Ethereum tabanlı cüzdan ile güç alıyor.

Etherscan’a göre, Reddit’in yeni piyasaya sürülen kripto cüzdanının kullanıcı sayısı 10.000’i geçti, Fortnite hayranları bu adreslerin aslan payından sorumlu.

Bu, “internetin ön sayfası” tarafından başlatılan Ethereum tabanlı “topluluk puanları” projesi için ilk önemli kilometre taşını işaret ediyor.

Reddit’in Kriptoya Girmesi

Bu ayın başlarında, 450 milyon aktif kullanıcısı olan bir web sitesi olan Reddit, kripto endüstrisine iki alt dizine (/r/ Cryptocurrency ve /r/ FortniteBR) tokenler ekleyerek çok ihtiyaç duyulan bir artış sağladı.

“Moons” ve “bricks”, Ethereum platformunda, ilgili toplulukların iki milyondan fazla üyesi tarafından münhasır ürün satın almak veya itibar puanı kazanmak için kullanılmak üzere tasarlanmış ERC-20 tokenleridir.

Şu an itibariyle Reddit, Ethereum’un Rinkeby test ağına güveniyor, bu da yukarıda belirtilen tokenlerin herhangi bir değer taşımadığı anlamına geliyor.

Popüler tartışma platformu yazdan sonra ana ağına (mainnet) geçmeyi planlıyor.

Ethereum Daha Pahalı Olabilir

Bazı Ethereum kullanıcıları, iddia edilen ana ağ lansmanından sonra yeni Reddit kullanıcılarının akışı nedeniyle gaz ücretleri konusunda endişeli.

Bir Ether transferinin maliyetini ifade eden gaz fiyatı, sadece bir ay içinde dört katına çıktı.

Uçucu fiyat hareketlerinin yanı sıra, ağ şüpheli olarak yüksek miktarda PAX stabilcoinini tutan bulanık bir Ponzi şeması nedeniyle çok sıkışık hale geldi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Chainlink Vadeli İşlemler Açık Faizi ATH'ye Ulaştı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu