Bitcoin Boğaları Momentum'u Kaybetti - BTC MAGAZİN

Bitcoin Boğaları Momentum’u Kaybetti

Bitcoin, bir sonraki düşüşten önce tekrar test etmek için trend çizgisi direncine doğru kırılmaya çalışıyor. Ancak, kısa vadede bile piyasada yükseliş yapmaya karar vermesi için yeterli yükseliş momentumu yok.

Bu noktadan itibaren büyük bir düşüş trendi için koşullar olgunlaşmıştır, ancak bunu oturtmamız ve BTC/USD’nin simetrik üçgenin üstünde reddetme ile yüzleşmesini beklememiz gerekiyor.

Diğer borsalar ile aynı durumdayız. NASDAQ 100 (US100) önemli bir trend çizgisi direnci ile karşılaştı ve bir reddetme ile karşı karşıya kaldı. En son böyle bir şey bu yıl Şubat ayında yapıldı ve oradan sert bir şekilde çöktü.

Bu kez, koşullar tekrar ikinci bir “Korona Virüs” dalgasını görmek üzereyiz. Hem BTC/USD hem de borsadaki son ralliler, ayılar üzerinde baskı yaratmayı ve daha fazla boğayı tuzağa çekmeyi amaçladı.

Şimdi Nasdaq 100 10.000’e ulaştı ve çok fazla zirve yaptı ve perakende parayla emildi, pazar bir düzeltme için hazırlandı ve şimdi her an düşebilir. Wall Street’teki spekülatörlerin ne kadar kör bir göze bakmaya çalıştıklarına bakılmaksızın, zemin durumu gün geçtikçe kötüleşiyor.

Boğalar savaşı ve mücadeleyi kaybetti. Tamamen teslim olmaları ve simetrik üçgenin altında bir sonraki kopuşumuz olur olmaz piyasanın ayılar tarafından ele geçirilmesi sadece zaman meselesidir.

Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu