01 Temmuz 2020 Cardano (ADA) Kısa Vadeli Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

01 Temmuz 2020 Cardano (ADA) Kısa Vadeli Fiyat Analizi

Uyarı: Aşağıdaki analizin bulguları ikiye ayrılmıştır. İlk yarıdaki bulguların piyasada uzun vadeli olması ve gelecek hafta boyunca gerçekleşmesi öngörülebilirken, diğer bulguların ertesi gün veya iki günde şekillenmesi beklenebilir.

Cardano’nun Mart ayından bu yana hareketi patlayıcı oldu, coin en düşük noktasından grafiklerde en yüksek noktasına kadar %449 oranında yükseldi. ADA sadece Mart öncesi seviyelerini aşmakla kalmadı, aynı zamanda Mart 2019’da en son görülen zirveleri ihlal etmeye çalıştı.

Pazarın 11. en büyük kripto para birimi olarak gösterilen Cardano, yazı yazılırken 2,15 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahiptir. Ancak, token, basın zamanında 0.0838$’dan işlem görürken, balonunun patlaması gerekiyor. Bu özellikle kripto parasının günlük zaman çizelgesinin grafiklerde düşüş eğilimi gösterdiği için muhtemeldir.

Cardano Bir Günlük Grafik

Yukarıdaki grafikte, Cardano’nun yükseliş trendi açıkça görülebilir. Bununla birlikte, kripto para fiyatı bir kalıbın sonuna yaklaştığında nbir kopuş gerekmektedir. Daha önce belirtildiği gibi, artan kanaldan kopma eğilimi, fiyatın %12.59 düşüşle 0.072$’dan 50 DMA [sarı]’ ya düşeceği anlamına gelmektedir.

Son derece düşüşlü bir senaryoda, fiyatın yazılırken fiyat seviyesinden %40 düşüş oranıyla 0.0506$’dan 200 DMA’ya düşme şansı vardır. Bu hedefler orta ila uzun vadeli hedeflerdir ve zamanla en azından 1. hedefe ulaşacaklardır.

Cardano Dört Saatlik Grafik

Dört saatlik zaman diliminde bile, ADA azalan bir üçgen oluşumu ile düşüş eğilimi sergiledi. Alçalan üçgen, fiyatın düşük-yüksekler ile birleşmesini, ancak üçgenin tabanını oluşturan desteğin üzerinde olduğunu gösterdi.

Basın zamanında, fiyat nihayet kalıptan çıkmadan önce birkaç sıçrama daha beklenebilir. Göreceli Güç Endeksi (RSI) benzer bir duygu sergiledi ve aynı grafiklerde aşırı alım bölgesine doğru yöneldi; Yani, fiyat %10’luk bir düşüş olan üçgenin tabanına doğru gitmeden önce biraz daha yükselebilir.

Patlama sırasında durumun hala düştüğü varsayıldığında, ADA için muhtemel hedef, üçgenin tabanından %10’luk bir düşüş olan 0.0656$’dır. Bu nedenle, ADA’nın genel görünümü hem kısa hem de uzun vadede aşağı yönlüdür.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu