Bithumb Global, Menapay'i Listeledi - BTC MAGAZİN

Bithumb Global, Menapay’i Listeledi

Dünyanın dört bir yanındaki üyelerine birinci sınıf kripto para alım satım hizmeti sunan Bithumb Global, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kapsayan MENA Bölgesinin ilk blokzincir tabanlı ödeme sistemi MenaPay ’i listelemeye başladı. MenaPay kripto parası, 15 Kasım 2019 tarihi itibarı ile MPAY sembolü ile listedeki yerini aldı.

Bithumb Global ve MenaPay listelenmeyi 1 Milyon MPAY ile kutluyor

Mobil ödeme pazarında dünya devi şirketlere ev sahipliği yapan ve MENA bölgesinde yeni nesil ödeme yöntemi sunan MenaPay, listelemeyi özel bir kampanya ile kutluyor. İki ayrı etkinlikle gerçekleştirilecek kampanya kapsamında topluluğa 1 milyon MPAY ödül dağıtımı gerçekleştirilecek. Her iki kampanya 24 Kasım 2019, saat 18.59’a kadar sürecekken ilkinde Bithumb Global’e yeni katılan ve KYC2’yi tamamlayan her bir kullanıcıya 250 MPAY verilecek ve toplamda ise 500 bin MPAY dağıtılacak.

İkinci kampanyaya KYC2’yi tamamlamış kullanıcılar katılabiliyorken ayrıca kampanya MPAY takas yarışması şeklinde olacak. Bu kampanyada toplam takas hacmi en fazla olan 250 kişiye ödül verilecek.

Kampanyayla ilgili detaylara https://medium.com/menapay/1-000-000-mpay-grand-prize-pool-3dbaf9011363 adresinden ulaşılabilir.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu