BitMEX, 2.5 Milyon Dolarlık Fonla Koronavirüs İle Mücadeleye Destek Veriyor - BTC MAGAZİN

BitMEX, 2.5 Milyon Dolarlık Fonla Koronavirüs İle Mücadeleye Destek Veriyor

  • BitMEX, dünyanın her köşesine zarar veren koronavirüs ile mücadele çabalarına katıldı.
  • Seyşeller’de kayıtlı olan platform, sağlık kriziyle mücadele çabalarına katılan en son endüstri oyuncusu haline geldi.

Kripto alanındaki en büyük platformlardan biri olan BitMEX, dünyanın her köşesine zarar veren koronavirüs ile mücadele çabalarına katılan son borsa oldu.

Seyşeller’de kayıtlı olan platform, sağlık kriziyle mücadele çabalarına katılan en son endüstri oyuncusu haline geldi. Bugün, platformun operatörü olan HDR küresel ticaret, COVID-19’a özel bir mücadele başlattı ve ayrıca 4 alıcıya 2,5 milyon dolardan fazla hibe katkısını duyurdu.

Şirket, bir finansal teknoloji firması olarak, virüse karşı uluslararası çabalara katkıda bulunmanın en iyi yolunun, mücadeledeki boşlukları doldurmaya yardımcı olacak ve yetersiz fonlanan kuruluşların güçlendirilmesine yardımcı edecek stratejik düzeyde yönlendirilmiş fonlar olduğunu söyledi.

Dünya ekonomik ve sağlık kargaşasına girdikçe, dünyanın dört bir yanındaki insanlar mücadeleye katılıyor ve ellerinden geleni yapıyorlar. Kripto alanında, koronavirüs kötüleştikçe bununla mücadeleye başlayan birçok şirket var. BitMEX, virüse karşı operasyonlarını yönlendiren en son platformdur.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu