Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin’den İlginç Mesaj

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin geçtiğimiz günlerde kripto para birimi topluluğunu şaşırtan şifreli bir tweet paylaştı.

Buterin, ayrıntıya girmeden “önemli bir şeyin” olmak üzere olduğunu “söylentilerden” duyduğunu tweetledi.

Kanadalı programcı, “Lütfen her şeyi erken öğrenen insanlarla olan seçkin sosyal bağlantılarımın beni havalı yaptığı gerçeğini kabul edin ve lütfen kendi havalı imajımı doğrulamama yardım edin,” diye ekledi.

Tuhaf tweet karşısında şaşkına dönen kripto para topluluğu, Buterin’in troll mü yoksa gerçekten topluluğa bir şey mi anlatmaya çalıştığını anlamaya çalışıyor.

Buterin’in örtülü uyarısı, önde gelen risk sermayedarı Paul Graham’ın güvenilir bir kişiden duyduğu bilgilere dayanarak kripto para birimi ekonomisinin “sistemik bir risk” yaşamak üzere olduğunu söylediği kıyamet yüklü bir tweet’in ardından geldi. “Somut bir şey bilmiyorum ama açığa çıkarsam endişelenirim” dedi. Buterin, Graham’ın muğlak kıyamet uyarısıyla dalga geçiyor olabilir.

Bir Twitter kullanıcısı, “Kripto için yaklaşan bir sistemik riski tahmin etmek, İngiltere’de yağmur yağacağını tahmin etmek gibidir. Evet, siz buna haber dediniz. Haber değil.” diye yazdı.

Kripto para birimi topluluğu, Graham’ın tweet’ini anlamsız FUD olarak görmezden gelirken, diğer büyük şirketlerin FTX krizinden etkilenip etkilenmeyeceği konusunda hala endişeler var.

Ayrıca, Barry Silbert’in Digital Currency Group imparatorluğunun, yan kuruluşu Genesis ile fon toplamak için mücadele ederken, gerçekten borçlarını ödeyip ödeyemeyeceğine dair bazı spekülasyonlar var.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Kripto Para Borsası BitMart Saldırıya Uğradı, 200 Milyon Dolarlık Shiba Inu Çalındı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu