Bittrex Liechtenstein Merkezli Yeni Platformunu Duyurdu - BTC MAGAZİN

Bittrex Liechtenstein Merkezli Yeni Platformunu Duyurdu

Bittrex, Liechtenstein merkezli yeni bir platform olan Bittrex Global’i duyurdu.

Bittrex Global’in Ekim sonunda Liechtenstein’ın Vaduz şehrinde açması bekleniyor. Bittrex’in Liechtenstein’da yeni bir ticaret platformu kurma seçiminin temel nedeni, ülkenin dijital para birimleri ve blok zinciri teknolojisine yönelik düzenleyici netliğinden kaynaklanıyor .

Bittrex Global, müşteri ödül programları, kredi kartı ile birlikte çalışabilirlik, AB yasalarına göre özel token satışları ve kripto para birimleri alım satımı için mobil uygulama gibi yeni özellikler ve ürünler geliştirmeyi planlıyor.

Liechtenstein hükümeti bu baharda Blockchain Yasasını geçti. Kara Para Aklamayı Önleme ve Müşterinin Gereksinimlerini Bilme konusundaki katı kuralların yanı sıra, yasa temel olarak tokenlerin mülkiyeti, transferi ve güvenli depolanması için açık bir yasal dayanak sağlıyor.

Aynı zamanda hükümet, yatırımcı korumasını iyileştirmeyi, kara para aklama ile mücadele etmeyi ve netliği sağlamayı amaçlayan Token ve VT Hizmet Sağlayıcıları Yasasını geçti. Hükümet, yeni düzenlemenin risklere karşı koyan, düzenleyici netliği sağlayan ve kripto para ekonomisinin gelişimini kolaylaştıran yeterli bir düzenleyici ortam yaratacağına duyduğu güveni dile getirdi.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu