Kripto Para Borsası Bittrex Kredi Kartı Desteği Sunuyor - BTC MAGAZİN

Kripto Para Borsası Bittrex Kredi Kartı Desteği Sunuyor

Bittrex global, kredi kartı desteği ve mobil uygulamasına güncellemeler dahil olmak üzere platformunda yeni özelliklerin tanıtımını duyurdu.

Kredi kartı desteğ ilk kez, İngiltere, Almanya, Fransa ve Hollanda’daki Bittrex Global kullanıcılarına sunuldu. Borsa gelecekte tüm uluslararası kullanıcılar için kredi kartı desteği başlatmayı planlıyor.

Bittrex Global’in mobil uygulamasında kullanıcılar yakında risk yönetimi için durdurma limiti emirleri gibi koşullu ticaret emirleri verebilecek. 

Ticaret ücretlerini paylaşacak olan bir tavsiye programı ortaya çıkmasına rağmen, programın komisyon fiyat yapısı açıklanmadı.

Bittrex Global COO’su Stephen Stonberborsanın önümüzdeki aylarda yeni özellikler sunmayı planladığını belirtti:

“Kullanıcılar için daha iyi bir deneyim sunmanın yolları üzerinde sürekli çalışıyoruz. Gelişmiş bir mobil ticaret deneyimi en önemli önceliklerimizden biridir ve bu yeni kredi kartı ağ geçidini oluşturmak, hem yeni hem de mevcut müşteriler için dijital varlık ticareti önündeki engelleri azaltmanın önemli bir yoludur. Bu özellikler, Bittrex Global’in dijital ticaret için en iyi ve en güvenli platformu sağlama arzusunun altını çizmeyi planladığımız birçok özellikten birincisi.”

Yatırımcıları düşük ticaret ücretleri ile çekmek için son çabalara rağmen, Bittrex’in kripto para birimi işlem hacmindeki payı 2017’den bu yana sürekli olarak düşüyor.

Bittrex’in 24 saatlik hacmi 45.6 milyon dolar ve Bittrex ticaret faaliyeti ile 90. kripto borsası olarak yer alıyor. Tabi sıralamadaki onlarca kripto para borsasının sahte hacim kullandığını da unutmamak gerekiyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu