Tron Stellar ve 11 Kripto Projesi Blockchain Eğitim Birliğini Başlattı - BTC MAGAZİN

Tron Stellar ve 11 Kripto Projesi Blockchain Eğitim Birliğini Başlattı

Tron ve Stellar Kalkınma Vakfı, üniversite öğrencilerine blockchain teknolojisi hakkında çalışma bilgisi sağlayacak yeni bir eğitim ittifakının parçası oldular.

10 Ekim’de, en iyi kripto projelerinin Tron ve Stellar ile birlikte çalışarak üniversite öğrencilerine Blockchain sektörüne başarılı bir şekilde girmeleri için gereken bağlantıları ve bilgileri sağlayacak yeni bir eğitim ittifakı oluşturacakları açıklandı.

Tron ve Stellar, ittifakın onbir üyesiyle birlikte, Blockchain teknolojisini kitlelere ulaştırmak için bir dizi eğitim girişimi geliştirecek ve finanse edecek.

Yeni eğitim ittifakı, Blockchain teknolojisini eğitim ve araştırma yoluyla ön plana çıkarmak için bir endüstri liderleri ağı kurmayı amaçlayan Blockchain hızlandırıcısı Mousebelt ile ön plana çıkıyor. MouseBelt Direktörü Ashlie Meredith, öğrencilerin Blockchain uzmanları tarafından eğitilmeye istekli olduğunu söyledi:

“Üniversiteler, müfredat ve projeler geliştirmeye yardımcı olmak için bu alanda uzmanlara ihtiyaç duyuyor. Stellar, TRON, Hedera, ICON, Ontoloji, Wanchain, Harmony One, Nervos, Orbs, LTO Ağı, Emurgo, NEM ve ETC Laboratuarları değerli bilgilerini paylaşacaklar. Daha fazla Blockchain geliştiricisi, daha yenilikçi araştırma ve daha kaliteli şirketler ile sonuçlanacak olan Blockchain teknolojisinin öğrencilere sunulması üzerinde olumlu bir etki yapma şansımız var. ” 

Ashlie Meredith

Blockchain Eğitim İttifakı’nın başlatılmasıyla, MouseBelt kurucu üyelerini öğrencilerin faaliyetlerine daha fazla fon sağlamaya teşvik etmeyi ve alandaki eğitim fırsatlarını genişletmeyi umuyor.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu