Bloomberg Analistinden Bitcoin ve Ethereum Fiyat Tahmini!

Bloomberg Intelligence baş emtia stratejisti Mike McGlone, yakın zamanda yayınladığı raporundan bir paylaşımda bulundu. McGlone, Bitcoin’in bu yıl büyümeye devam edeceğine inanıyor. Ancak, önce mevcut fiyat işaretinin altındaki eski seviyeleri tekrar ziyaret edebilir.

McGlone tarafından paylaşılan rapor, son zamanlarda potansiyeli keskin bir şekilde artan sert küresel resesyonun 2023’te kripto para birimi için “en yüksek performans faktörü” haline gelebileceğini söylüyor. Bloomberg İstihbaratına göre, Bitcoin muhtemelen baktıkları senaryoların çoğunda “ön plana çıkacak”. Ancak verilerine göre, ekonomik büyüme keskin bir şekilde düşecek ve bu, kripto dahil tüm varlıkları da etkileyecek. Bu nedenle McGlone, amiral gemisi dijital para birimi Bitcoin’in “kalıcı yukarı yönlü fiyat yörüngesine” devam etmeden önce eski desteğini 12.000-10.000$ seviyelerinde yeniden ziyaret edeceğini varsayıyor. Rapor ayrıca, Fed’in faiz artırımlarını döndürme senaryosunda, Bitcoin’in altının dijital bir versiyonu haline geleceğine ve onun gibi ve ABD Hazine uzun tahvilleri gibi performans göstereceğine de dikkat çekiyor.

McGlone tarafından paylaşılan aynı rapora göre, Ethereum‘un bu yıl Bitcoin’den daha iyi performans göstermesi bekleniyor. Rapor, 2022’de ETH için büyük bir fiyat hareketi olmamasına rağmen, Bitcoin’e kıyasla en büyük ikinci kripto paranın performansının umut verici olduğunu söylüyor. Ethereum’un gelecek vaat eden potansiyeli, ağ proof-of-stake mutabakat protokolüne geçtiği için Ethereum’un Eylül ayı ortasında uzun zamandır beklenen Merge yükseltmesi nedeniyle varsayılmış olabilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   İşte Bitcoin (BTC) Fiyatının 30.000 Doların Altına Düşmesinin Nedeni!

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu