BNB Fiyat Analizi: Tutunuyor - BTC MAGAZİN

BNB Fiyat Analizi: Tutunuyor

Dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, 10 bin doların altındaki konumunu pekiştirdi ve konsolidasyon, 11 Mayıs’ta çok beklenen blok ödülünün yarıya indirilmesinden hemen önceki günlerde piyasayı devralan bir düşüş trendini durduran kral kripto parayı izledi. Piyasanın altcoinlerinin çoğu bu harekete güveniyor ve bazıları önemli kazanımlar kaydetmektedir.

Binance Coin [BNB]

Dünyanın en büyük kripto borsalarından birinin, ondan önceki Ethereum gibi yerel tokeni olan BNB, Bitcoin’in fiyatındaki düşüşten etkilendi. Yine ETH gibi, BNB de yukarı doğru gidiyordu, token 24 saat içinde %3’ün üzerinde bir artışla yukarıda belirtilen piyasa düşüşünden önce belirlenen fiyat seviyelerine yaklaştı. Mevcut hareket Binance Coin’in Nisan ve Mayıs aylarında istikrarlı konsolidasyonun devamı gibi görünüyor.

BNB piyasasındaki oynaklığın Bollinger Bantlarının geniş ağzı ile altı çizildi. Ayrıca MACD grafikleri, MACD hattının sinyal hattının üzerinde ve üstünde yükseldiğini ve pazarda önemli bir yükseliş olduğunu gösterdi.

Tokenin kendisi gazeteleri tam olarak ateşlemese de, borsa her geçen gün manşetlerde devam ediyor. Kısa bir süre önce, CZ liderliğindeki borsa, şimdi Güney Afrika randındaki doğrudan işlemleri destekleyeceğini açıkladı.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu