Borsalar 92,6 Milyon XRP Hareket Ettirirken, Ripple 124,5 Milyon XRP Aktardı - BTC MAGAZİN

Borsalar 92,6 Milyon XRP Hareket Ettirirken, Ripple 124,5 Milyon XRP Aktardı

  • Whale Alert ve XRPL Monitor, Ripple’ın yaklaşık 125 milyon XRP hareket ettiğini bildirdi. 100 milyonu Ripple’ın emanet kasasından aktarıldı.

Twitter’daki iki büyük kripto işlem robotu – Whale Alert ve XRPL Monitor – emanet cüzdanından Blockchain dev yaratığı Ripple – 100 milyon XRP tarafından taşınan devasa miktarda fon bildirdi.

Bu işlem, Ripple’ın 24.5 milyon XRP’yi BitGo’ya aktardığı ilk işlemden iki saat sonra yapıldı.

Ripple 124,5 milyon XRP Aktardı

25.216.255$ – Bu, Blockchain devi Ripple’ın XRPL Monitor’e göre bugün daha önce XRP’de (124.5 milyon) taşıdığı nakit miktarıydı.

100 milyon XRP şirketin emanet cüzdanından serbest bırakıldı. 24.5 milyon, finans kurumlarıyla çalışan saklama hizmeti BitGo’ya bağlandı.

Kural olarak, Ripple her ayın ilk gününde emanet kasasını açar ve her biri 500 milyon olmak üzere iki parçada toplam bir milyar XRP serbest bırakır.

2019’un sonlarında Brad Garlinghouse’dan bir dizi tweete göre, Ripple’ın emanet cüzdanından aldığı XRP, yatırım, yardım amaçlı ve XRP’nin genel likidite seviyesini artırmak için kullanılıyor.

Daha sonra, genellikle, bu fonların yaklaşık yüzde 80’i emanete iade edilir. Yani, bugünün 100 milyonluk transferi planlanmamış gibi görünüyor.

Şirket, serbest bırakılan fonların çoğunu çok uzun zaman önce emanet haline getirmeye başladı.

Kripto Borsalarının İşlemleri 92.6 Milyon XRP

XRPL Monitor ayrıca, diğer büyük kripto piyasası oyuncularının XRP’lerini taşırken gerçekleştirdikleri işlemlere ilişkin veriler de sağladı.

Sonuçta, bot 92.6 milyon XRP değerinde transferler bildirdi – 18.769.363 dolar.

Bu milyonlarca XRP, büyük Kore borsası Bithumb, saklama hizmeti BitGo ve Ripple Github Giveaway cüzdanı tarafından gönderildi.

Sık XRP transferleri, dördüncü en büyük kriptonun (Tether’ın 3. noktayı ele geçirmesinden sonra) en popüler kripto varlıklardan biri olarak kaldığını kanıtlıyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu