Ripple Ortak Listesine Global B2B Ödeme Operatörü Currencycloud'u Ekledi - BTC MAGAZİN

Ripple Ortak Listesine Global B2B Ödeme Operatörü Currencycloud’u Ekledi

  • Ripple, dünyanın dört bir yanında para taşımanın yeni yollarını keşfetmek için büyük B2B ödeme şirketi Currencycloud ile ortaklık kurdu.

Finextra tarafından bildirildiği gibi Ripple, RippleNet’te başka bir ortak ile anlaşma imzaladı. Bu kez bu ortak, B2B ödeme sektöründe dünya devi Currencycloud’dur.

Ripple, RippleNet’e Döviz Devini Ağırladı

Finextra, San Francisco merkezli DLT devi Ripple’ın sunduğu tüm fırsatlardan yararlanmak için başka bir platformun ‘RippleNet ailesine’ katılmasına izin verdiği haberini paylaştı.

Ticari kuruluşlarla çalışan ulus ötesi ödemelerde büyük bir şirket olan Currencycloud, parayı gezegene daha ucuz ve daha hızlı aktarma fırsatlarını genişletmek için Ripple ile bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Currencycloud Ripple’dan Ne Arıyor

Currencycloud esas olarak küçük ve orta ölçekli işletmelerle çalışır ve küreselleşmenin sınırda olması ve sınırların işletmeye açık olmasına rağmen, bazı ülkelerde yerel düzenleyiciler yurt dışından şirketlerin iş yapma fırsatlarını ciddi şekilde sınırlayabilir.

Currencycloud, işini öncekinden daha iyi yapmanın yeni yollarını bulmak ve ödemelerini bir yerden diğerine göndererek KOBİ’lerin küresel işlev görmesine yardımcı olmak için araç setini genişletmek umuduyla RippleNet’e katıldı.

Özellikle, Ripple ile şirket, küçük ve orta ölçekli işletmelerin, fırsat eksikliği nedeniyle geleneksel yöntemlerle – bankalar ve SWIFT – sınır ötesi ödemeler yapmak için çok fazla erişime sahip olmadığı yeni yerleri keşfetmeyi planlıyor.

Ripple Artık 350 Müşteriye Sahip

Bugün daha önce, bir araştırmacı ve XRP meraklısı Leonidas Hadjiloizou bir tweet yayınladı. Yazısında Ripple’ın resmi web sitesindeki sayfayı müşteri listesiyle güncellediğini paylaştı.

Sayın Hadjiloizou, listenin şimdi yakın zamanda eklenen bazı şirketler de dahil olmak üzere; 350 müşteri içerdiğini ve Lulu borsasının bunlardan biri olduğunu vurguladı.

2019 sonbaharında, yıllık Swell etkinliği sırasında Ripple, o sırada 300 müşteriyle çalıştığını açıklamıştı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu