Ripple, 1.000.000 XRP'nin Kilidini Açtı - BTC MAGAZİN

Ripple, 1.000.000 XRP’nin Kilidini Açtı

  • Ripple, emanet cüzdanlarından 1 milyar XRP tokenin daha kilidini açtı.

Whale Alert‘a göre, San Francisco merkezli blockchain devi Ripple, Temmuz ayının ilk gününde emanet cüzdanından 1 milyar XRP jetonunun kilidini açtı.

Tokenlerin toplam değeri 177 milyon dolardan fazla, ancak planlanan sürümlerinin XRP’nin fiyat performansını etkilemesi beklenmiyor.

Ripple, XRP’nin Fiyat Performansı Nedeniyle Suçlandı

Aralık 2017’de, Ripple arz öngörülebilirliğini sağlamak için 55 milyar tokeni kriptografik olarak güvenli emanet cüzdanlarına taşıdı.

Ripple uzun süredir XRP fiyatını üç aylık satışlarıyla olumsuz etkilemekle suçlanıyor ve CoinMetrics kurucusu Nic Carter doğrudan tokenin dipsiz performansına bağladı.

XRP topluluğunun neredeyse 4.000 üyesi, block.org dekancorn’unu XRP’yi boşaltmayı (satışı) durdurmaya çağırmak için change.org’da bir dilekçe imzaladı.

Geçtiğimiz Ağustos ayında, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse bu satışların tokenin benimsenmesini artırmayı amaçladığını iddia etti.

XRP Sonsuz Satışlara Rağmen Toparlanamadı

Bununla birlikte, XRP’nin satışları 2020 yılının ilk çeyreğinde sadece 1,75$ düşmesine rağmen, token fiyatı yüzde 8 oranında düştü (kripto pazarının geri kalanının aksine).

Ocak 2018 itibariyle, Ripple, 60 milyar XRP tokenine sahipti ve bu değer, 3,30 dolarlık fiyat zirvesinde şaşırtıcı bir şekilde 198 milyar dolar değerindeydi.

XRP fiyatı bir uçurumdan düştüğüne göre, ekibin elinde ki miktar bugün itibariyle sadece 10,2 milyar dolar değerinde olacaktır.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu