Brad Garlinghouse: Kripto Alanındaki Varlıkları Çeşitlendirin

  • Twitter’a gelen Brad Garlinghouse, kripto alanındaki diğer varlıklara çeşitlendirme çağrısı yaptı.
  • Bu, küresel ölçekte artan enflasyon oranına karşı koymak içindir.

Bu ayın başlarında Twitter’da, San Francisco merkezli Blockchain şirketi Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, kripto alanındaki diğer varlıklara çeşitlendirme çağrısında bulundu. Bu, küresel ölçekte artan enflasyon oranına karşı koymak içindir. CEO, Bloomberg’den “JPMorgan, Bitcoin’in ilk Testini yeni yaptığını ve “çoğunlukla olumlu sonuçlar aldığını” söyleyen bir makaleye bu yorumları yaptı.

Ayrıca, küresel pazarın bir adım geri çekilmesi ve çok sayıda faktör tarafından tetiklenen yakın uç enflasyon oranının incelenmesi gerektiğini savundu. İyi yazılmış argümanına rağmen, tweet’i özellikle Ripple’ın kendi tokeni XRP’ye destek konusunda topluluktan karışık bir tepki aldı. Onun tweet’ini aşağıda görebilirsiniz:

Brrr şakalar bir yana (ki bu komik), aşırı enflasyonun uçurumunda kaç ülkenin olası olduğuna soğuk bir şekilde bakmamız gerekiyor. Kripto dahil olmak üzere diğer varlık sınıflarına çeşitlendirme, gelecekte piyasaların dengelenmesine yardımcı olabilir. https://t.co/bs58HdgXpP

— Brad Garlinghouse (@bgarlinghouse) June 13, 2020

Venezuela gibi dünyanın birçok ülkesinde aşırı enflasyon oranı, vatandaşlarını birçoğu alternatif olarak kripto dünyasına yöneltmeye teşvik etti. Buna rağmen, farklı kripto varlıklarının madenciliğini çevreleyen çevresel endişeler nedeniyle, Ripple CEO’su perakende işlemler için XRP’nin kitlesel olarak benimsenmesi için baskı yaptı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın