Ripple, 258,7 Milyon XRP Taşınmasına Yardımcı Oldu - BTC MAGAZİN

Ripple, 258,7 Milyon XRP Taşınmasına Yardımcı Oldu

  • XRPL Monitor, anonim cüzdanlar ve büyük kripto borsaları tarafından aktarılan 258,7 milyon dolarlık bir XRP tespit etti. Blockchain devi Ripple bu miktarın üçte birini taşıdı.

Twitter bot XRPL Monitor, çok daha küçük olanlarla birlikte 80 milyon XRP ve 24 milyon XRP’den oluşan birkaç parça bir düzine işlem bildirdi.

80 milyon XRP göndermek için sadece birkaç saat önce Blockchain decacornu Ripple ile toplam 258,7 milyon XRP transfer edildi.

Ripple, Coinbase Pro, Binance Tarafından Aktarılan Neredeyse 260 Milyon XRP

Kripto dünyasının çeşitli büyük oyuncuları tarafından mamut büyüklüğünde bir XRP – 258.7 milyon – miktarı taşındı. Fiat para biriminde bu toplam 48.770.431$’a eşittir.

Bunların en büyüğü, 80 milyon XRP’yi (15.081.695$) kripto saklama hizmeti BitGo’ya transfer eden blockchain devi Ripple’dır.

Başlıca kripto para borsası Coinbase Pro, Binance ve yine BitGo, 258 milyon XPR’nin geri kalanının taşınmasında da yer aldı.

Eski Ripple Yöneticisi Avustralya Ripple Destekli FlashFX’e Katıldı

Aralık 2019’a kadar altyapı inovasyonundan sorumlu eski Ripple büyük ismi Dilip Rao, FlashFX platform ekibine danışman olarak katıldığını tweetledi.

Avustralya ödeme şirketi FlashFX, RippleNet üzerinde çalışıyor ve şu anda B2C hizmetlerinden B2B’ye geçmek için 5 milyon dolarlık bir yatırım arıyor.

Şu anda, FlashFX, VC fonları arasında potansiyel yatırımcılar ile müzakere ediyor ve onlara finansal destekleri karşılığında şirkette bir hisse sunuyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu