PayPal ve Bitcoin: Cennette Yapılan Bir Maç mı?

  • PayPal, platformda bir kripto para alım ve satım hizmeti sunmaya hazırlanıyor.
  • Yakın tarihli bir rapora göre PayPal, insanların ve işletmelerin doğrudan platformlarından kripto almasına ve satmasına izin vermeye hazırlanıyor.

Bugün, tanınmış ödeme şirketi PayPal, platformda bir kripto para alım ve satım hizmeti sunmaya hazırlanırken, kripto alanından bazı heyecan verici haberlerin gününü işaret ediyor.

Konuyla ilgili yakın tarihli bir rapora göre, bu yeni gelişmeyi bilen bir kişi, PayPal’ın ve eşler arası ödeme platformu olan Venmo’nun insanların ve işletmelerin doğrudan platformlarından kripto satın almalarına ve satmalarına izin vermeye hazırlandığını belirtti.

Kaynak, varlıklarınızı orada saklayabilmeniz için bir çeşit yerleşik cüzdan işlevi sunacaklarını vurguladı.

Endüstride, Bitcoin ve diğer kripto varlıkları, yaratıldığından beri PayPal ile ciddi bir rekabet yarattı. Bunun nedeni, varlık sınıfının PayPal’ın ödeme platformu gibi geleneksel ödeme işlemlerine özgü işlem ücretlerini önemli ölçüde azaltmasıdır.

Haberi açıklayan kaynak, PayPal’ın söz konusu işlemler için likidite sağlayıcıları olarak çok sayıda platforma büyük ölçüde güveneceğini belirtti. Buna rağmen, şirketin yazım sırasında kullanıcılarına hangi kripto para birimlerini sunacağına dair net bir ayrıntı belirtilmedi.

Bu haber, kripto endüstrisi için genel kabulün geleceği için son derece heyecan verici. Geçtiğimiz birkaç hafta, ay ve yıl boyunca, endüstride benimsenme biraz gerilemişti. Finansın en büyük isimlerinden birinin, Bitcoin ve kripto dünyası için geleceğin ne tutacağını bilen bu yeni destekle, her şey daha olumlu gidecek gibi görünmektedir.

Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bloomberg Analistinden Bitcoin ve Ethereum Tahmini!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu