Brave Gizlilik Tarayıcısı Mart Ayında 1 Milyon Yeni Kullanıcıya Ulaştı - BTC MAGAZİN

Brave Gizlilik Tarayıcısı Mart Ayında 1 Milyon Yeni Kullanıcıya Ulaştı

Brave gizlilik tarayıcısı Mart ayında bir milyondan fazla yeni kullanıcı kaydetti. Bu, Mart ayının başında göz önüne alındığında oldukça önemli bir sayı, aylık 12.2 milyondan fazla aktif kullanıcıyı geçtiler ve 4.4 milyonu günlük aktif kullanıcıya ulaştılar.

Açık kaynaklı platform son aylarda istikrarlı bir pazar payı kazanmaktadır. Artık yeni Coronavirus (COVID-19), daha fazla insanı evden çalışmaya zorladığı için, veri korumada mevcut farkındalık göz önüne alındığında Brave’in kullanıcı sayıları hızla artıyor.

https://twitter.com/dessie_martin/status/1245272114967580672?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1245272114967580672&ref_url=https%3A%2F%2Fbitcoinexchangeguide.com%2Fbraves-privacy-browser-adds-1-million-new-users-in-march-amidst-the-coronavirus-pandemic%2F

Firmanın Pazarlama Müdürü Des Martins’in tweet’ine göre, Brave geçen ay oldukça iyi bir performans sergiledi. Ayrıca Brave’nin yenilikleri hakkındaki iyimserliğini dile getirdi;

“Oyun değiştiren bir ürünle, harika bir ekibin parçası olduğum için çok şanslıyım.”

Brave’nin, özellikle gizlilik ve güvenlik konusunda (Google’ın aksine), tarayıcısını geliştirdiğini ve hatta ürün yelpazesini ölçeklendirdiğini görüyoruz.

Özellikle Brave, blockchain ve kripto alanında da önemli bir paydaştır. Bir dakika içinde 35 milyon dolar değerinde yerli token satan Brave Attention Token (BAT), ICO’sunu 2017’de başlatmıştı. Bu kripto varlık, Brave kullanıcılarının ekosistemi büyütmek için mevcut kaynaklara katkıda bulunmalarını veya bunlardan faydalanmalarını sağlamaktadır.

Bu son dönüm noktasının yanı sıra, Brave yıl başladığından beri önemli adımlar attı. Yakın zamanda Binance ile bir tarayıcı için kripto ticareti girişiminde takım oldular; bu hareketin Brave’de çalışırken sorunsuz dijital para birimi işlemlerine olanak vermesi bekleniyor. İnternet hizmetlerinde, Brave, kullanıcıların kayıp internet sayfalarına erişmesine izin veren Wayback Machine ile ortaklık kurarak hizmetini geliştirdi.

Brave Gizlilik Tarayıcısını buradan indirebilirsiniz.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu