Dünya Krizlerinin Bu Zamanında Dikkate Alınması Gereken 3 Altcoin - BTC MAGAZİN

Dünya Krizlerinin Bu Zamanında Dikkate Alınması Gereken 3 Altcoin

Dünya ekonomik krizinin ortasında, kripto yatırımcılarının aradığı şey, zamanın bu testine dayanabilecek dijital varlıklardır. Mevcut COVID-19 salgını, panik ihtimalleri ile büyük piyasa fiyatlarını olumsuz etkiledi ve yatırımcıların kripto varlıklarını nakitle değiştirmelerine neden oldu.

Büyük satışlar geçtiğimiz haftalarda kripto pazarını milyonlarca dolar zarara uğratarak çoğu insanın kripto piyasası fiyatlarının iyileşip iyileşmeyeceğini merak etmesine neden oldu.

Piyasa fiyatlarının tamamen toparlanmayacağını düşünmek için hiçbir neden yok, ya da bu kriz kripto piyasasını talihsiz bir şekilde sona erdirecek.

Ancak, doğru altcoin seçimi başarılı HODL etme yolculuğunuz için çok önemlidir. İşte bu kriz döneminde göz önünde bulundurmanız gerekebilecek üç altcoin.

  • Ethereum (ETH) 
  • EOS (EOS) 
  • Binance Coin (BNB) 

Ethereum hala en iyi kripto para birimlerinden biridir ve piyasa değeri açısından en iyisidir. Her ne kadar birçok altcoin, Bitcoin Şubat ayında toplanırken geri düşse de, Ethereum, 2020’de yeni bir yüksek seviyeye kadar ölçeklenebilir. ETH şu anda yüksek talep görüyor ve düşük tedariki ile bir sonraki boğa koşusunda birçok kazanç getirebilir.

EOS bu yıl için hâlâ yüksek potansiyelli bir altcoin. Her listede umut veren bir altcoin gibi görünüyor. Amazon ve Uber gibi büyük oyuncular blockchaine taşınırsa EOS’un odak noktası olacağı bildiriliyor.

Binance Coin çoğu uzman tarafından ölçülemez bir dijital para birimi olarak işaretlenmiştir. Kripto para piyasası, ticaret platformlarını çok aktif tutan önemli bir satışa tanık oldu. Binance, piyasada daha uygun fiyatlar sunan en iyi kripto para birimi borsalarından biri olduğundan, BNB muazzam bir büyüme için hazırlanıyor.

Kripto para birimleri yüksek spekülatif varlıklar olarak sınıflandırılır ve bu nedenle yatırımcılar herhangi bir coine yatırım yapmadan önce daha fazla araştırma yapmalıdır.

Bununla birlikte, yeni açıklanan pandemi vakalarının Asya’da büyük ölçüde azalmasıyla, Asya kıtası kripto topluluğunun büyük bir bölümünü omuzluyor, bu durum yatırımcılara bir tür umut vaddediyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu