Brave Tarayıcısına Binance Ticaret Widget’ını Ekliyor

Binance resmi blogunda, gizliliği artırılmış tarayıcı olan Brave’nin Binance widget’ını masaüstü sürümüne eklediğini doğruladı. Bu, Brave kullanıcılarının dijital varlıkları tarayıcı üzerinden verimli bir şekilde satın almaları ve satmalarını sağlayacak.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Brave ile ortaklığın, tarayıcıların gelişmiş gizlilik özellikleri göz önüne alındığında “kripto satın almanın daha güvenli bir yolunu” getireceğine inanıyor:

“Brave’nin gizlilik odaklı tarayıcısındaki Binance widget’ı, kripto satın almanın ve satmanın daha güvenli bir yolunu sunuyor ve aynı zamanda Binance ekosistemi için kullanıcı sürtünmesini azaltıyor, ticaret yapıyor ve etkileşimde bulunuyor.”

Açıklamaya göre, Binance widget’ı Brave kullanıcılarının Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Binance Coin (BNB) dahil olmak üzere bir dizi kripto para birimi satın almasına ve ticaretine izin verecek. Brave tabanlı “mini kripto borsası” nın en önemli avantajı, tarayıcıdan kaynaklanan ek gizlilik.

Binance widget’ı, kripto para birimlerini doğrudan yönetmek, dijital varlıkları bir tarayıcıda satın almak ve satmak için Brave’deki ilk ağ geçidini sunuyor. Brave CEO’su Brendan Eich’e göre, yeni widget’ın kullanım kolaylığı ve verimliliği, genel nüfusun yolunu kripto alanına açabilir:

“Kripto para ticareti, bu tür varlıklara aşina olmayan kullanıcılar için göz korkutucu olabilir, bu nedenle Binance’ı Brave tarayıcıya entegre etmek süreci sorunsuz ve basit hale getirecek. Binance gibi önde gelen bir borsayı doğrudan tarayıcıya getiren Brave, kripto para ticareti ana akımını alıyor ve kullanıcıların işlemleri kolayca gerçekleştirmesini sağlıyor.”

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Binance Lite İle Avustralya Halkı Gazete Bayilerinden Bitcoin Alabilecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu