Buterin ve Voel Twitter'da BTC'nin Dijital Altın Konusunu Tartışıyor - BTC MAGAZİN

Buterin ve Voel Twitter’da BTC’nin Dijital Altın Konusunu Tartışıyor

  • Vitalik Buterin, BTC ağının nihai hedefinin dijital altın olup olmadığı konusunda Zack Voel ile görüş alışverişinde bulundu.
  • Geliştiriciye göre Satoshi, teknolojiyi internette bir mal olması için orijinal Vizyon ile geliştirdi.

ETH‘nin kurucu ortağı Vitalik Buterin, Twitter’daki çevrimiçi bir alışverişte, Bitcoin geliştiricisi Zack Voel ile BTC ağının nihai hedefinin dijital altın olup olmadığı konusunda tartışmalarda bulundu.

Bitcoin geliştiricisine göre Satoshi Nakamoto, İnternet’te değerli bir ürün olması için teknolojiyi orijinal Vizyon ile geliştirdi. Buna rağmen, Buterin Nakamoto tarafından yayınlanan orijinal araştırma belgesinin ilk sayfasını hızlı bir şekilde alıntılamak için kendi görüşüne yer verdi.

Bitcoin denilen topraktayken, kurucuların BTC’nin ana hedefi olan eşler arası para olmasını amaçladığını açıkça hatırladığını belirtti. Dijital altın sadece bir bonus olacaktır.

İki kripto meraklısı arasındaki çevrimiçi tartışma bir süredir devam ediyor ve sadece bu hafta kendini alevlendirdi.

Yıllar boyunca, blockchain platformu ve Bitcoin’in kendisi oldukça önemli ve popüler bir şekilde gelişti. Eleştirmenlerin ve bir çok insanın Bitcoine sahip olmasına rağmen, hâlâ dijital varlık lehine birçok insan var.

Bitcoin‘in dijital altın olup olmadığı argümanı, varlığın kendisi kadar eski bir argüman olmuştur. Doğru ya da yanlış cevap yoktur, ancak birçok insan anlatıların her iki tarafı için tartışmaktadır.

Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu