Büyük Şirketlerin Gözü Ethereum’da mı?

Weiss Ratings, yakın gelecekte büyük finans kurumlarının Ethereum’a odaklanacağına ve Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye devam edeceğine inanıyor.

En büyük ikinci kripto para birimi, bu yıl son derece iyi bir performans sergiliyor ve yüzde olarak Bitcoin’den çok daha fazla bir yükseliş gösteriyor.

Küresel analiz ajansı Weiss Ratings’in kripto para birimi departmanı, büyük kurumsal yatırımcıların ve şirketlerin yakında Bitcoin’den Ethereum’a geçip onu benimsemeye başlayacağını düşünüyor.

Weiss Crypto, ETH’nin parlak geleceğine inanıyor

CME Group, 8 Şubat’ta finans kurumları için Ethereum vadeli işlemlerini başlattı ve bu, Aralık ayında ETH 2.0 sıfır aşamasının piyasaya sürülmesinden sonra ETH fiyat büyümesi için bir başka tetikleyici oldu.

Weiss Crypto, CME’de ETH vadeli işlemlerinin başlamasından sonra, açık faiz ve günlük hacmin istikrarlı bir artış gördüğünü hatırlattı.

Ajans, finansal kurumların ve şirketlerin yakın gelecekte ETH’ye olan ilgilerini artıracağını ve muhtemelen Ethereum’un benimsenmesinin bu yeni aşamasına başladıklarını umuyor.

Ayrıca Weiss Crypto, Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans göstermesini bekleyen JP Morgan analistlerini, bu konuda bankacılık deviyle aynı fikirde olduklarını ve bunu, kurumların ETH’nin derinliklerine inen kurumlar konusundaki iddialarını desteklemek için başka bir argüman olarak kullandığını gösterdi.

” JPMorgan, #Ethereum’un #Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiğini ve bu eğilimin devam etmesini beklediğini belirtti. JPM ile bu konuda kesinlikle hemfikiriz – bu, kurumların ve şirketlerin bir sonraki hedefinin $ ETH olacağına olan inancımızı gösteriyor. Geçmişe bakıldığında, kaçınılmazdı. “

Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesi 2.800 doları geçti

Bugün, ikinci en büyük kripto para birimi ilk kez 2.800 $ ‘lık yeni bir tarihi zirveye yükseldi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Coinbase'den Bir Milyar Dolarlık Ethereum Çekildi

Bu, bu hafta Ethereum için tüm zamanların en yüksek üçüncü seviyesi oldu. Yazı yazarken, ETH CoinMarketCap‘e göre 2.787 $ ‘dan işlem görüyor .


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu