Cameron Winklevoss, Bitcoin'e Sahip Olmak İçin Daha Fazla Neden Sundu - BTC MAGAZİN

Cameron Winklevoss, Bitcoin’e Sahip Olmak İçin Daha Fazla Neden Sundu

  • Bitcoin satın almak için iyi bir neden mi düşünüyorsunuz? Cameron Winklevoss size bir trilyon neden daha veriyor.

Hala Bitcoin satın almakla ilgileniyorsanız, Gemini kurucu ortağı Cameron Winklevoss, en son tweet’inde yapmanız gereken bir trilyon neden verdi.

‘Bitcoin milyarderi’ yaklaşmakta olan yardım tasarısının bir parçası olarak harcanan her doların insanları B planını seçmeye teşvik etmesi gerektiğine inanıyor.

1 Trilyon Dolar Yeterli Değil

Winklevoss tarafından paylaşılan bir Reuters makalesine göre, House Speaker Nancy Pelosi, ABD Senatosu’na zaten güçlü iki taraflı desteğe sahip olan başka bir teşvik faturasını geçirdiğine olan güvenini dile getirdi.

Mevzuat, Amerikan vergi mükelleflerine başka bir hükümet kontrol turu daha yapılmasını gerektirecektir. Pelosi, 1 trilyon doların bile onlar için yeterli olamayacağını ve toplamın müzakere için olacağını tahmin ediyordu.

‘1 trilyon bunu bizim için yapmıyor. Ama oradan müzakere edebiliriz.’

Mart ayında kabul edilen CARES Yasası sonucunda bu yılın başlarında yaklaşık 70 milyon Amerikan vergi mükellefi 1.200 dolara kadar para aldı.

Btcmagazin tarafından bildirildiği gibi, Amerika’nın en büyük borsası Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, uyaran kontrollerinin büyüklüğüne karşılık gelen yeni mevduat sayısının Nisan ayında büyük bir artış gösterdiğini ortaya koydu.

Winklevoss, kitlelerin ‘açık görüşte’ kaldığı için Bitcoin almak için acele etmediklerini iddia ediyor.

2019 araştırması, Amerikalıların sadece yüzde 6,2’sinin piyasa değeri itibariyle en büyük kripto para birimine sahip olduğunu gösteriyor.

Devlet Harcamaları Kontrolden Çıktı

Geçen Ekim ayında Winklevoss, negatif getirili borçta tutulan 17 trilyon doların Bitcoin’e girmek için “17 trilyon neden” olduğunu tweetledi.

IMF tarafından, devam eden kriz nedeniyle, kamu harcamalarının “savurgan” hükümet harcamaları nedeniyle şimdiye kadarki en yüksek seviyesine ulaşacağının tahmin edildi. Winklevoss’a göre bu nedenlerin en elde tutulur olanıdır.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu