Anket Katılımcılarının %84'ü Bitcoin Satın Almış veya Elinde Tutuyor - BTC MAGAZİN

Anket Katılımcılarının %84’ü Bitcoin Satın Almış veya Elinde Tutuyor

  • Büyük analist Plan B, anketin yüzde seksen dördünün Bitcoin satın aldığını veya elinde tuttuğunu söyleyerek son anketinin sonuçlarını yorumladı.

Önde gelen analist ve Bitcoin stok-akış analizi yaratıcısı Plan B, son anketindeki katılımcıların yüzde seksen dördünün Bitcoin satın aldığını veya elinde bulunduğunu söyledi.

Bu rakamlarla sadece yüzde 3,9’u BTC satmaktadır. Analistin ortaya koyduğu sonuçlara göre, yüzde on ikiden biraz fazlasının bir Bitcoin pozisyonu yok.

Çoğunluk BTC’de Yükselişte

Plan B, takipçileri arasında Bitcoin’e boğulmuş olanların (yani satın alma ve tutma) sayısının, satan veya hiç Bitcoin pozisyonu olmayanlardan çok daha fazla olduğunu paylaştı.

Analist, satıcıların daha fazla altcoin almak ve daha fazla Bitcoin satın almak için BTC sattıklarını ve bu taktiği oldukça garip olarak nitelendirdiklerini söyledi.

Bitcoin birkaç gün önce 9.400 dolarlık alanda kapandıktan ve bir gün boyunca bu aralıkta işlem gördükten sonra; amiral gemisi kripto para birimi tekrar fiyat artışından önce ticaret yaptığı 9,180 dolarlık alana düştü.

BTC Şimdi Toplanmıyorsa, Ne Zaman Olacak?

Perşembe günü Peter Schiff, Bitcoin temellerinin şu anda inanılmaz olduğunu söylemek için Twitter’a gitti, ancak Bitcoin, 10.000 dolarlık direncin üstesinden gelemedi ve altında aşağı ve yukarı sıçramaya devam ediyor.

Ayrıca Bitcoin’in rallisinin iki buçuk yıl önce sona erdiğini ve geçen gün 1.800 doların üzerine çıkan altının daha fazla büyüme için uzun bir yolu olduğunu belirtti.

Schiff geleneksel tarzında Bitcoin’e “aptalların altını” adını verdi ve “yeni altın, sadece altın olduğunu” söyledi, Bitcoin değil.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu